1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Milli maçta yayın skandalı... Maç Gösterimi Türkiyede yasaklanmış.

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve fndbks tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. fndbks
    Off

fndbks Yeni Üye

94
    11
    1
    A Milli Futbol Takımımız, 2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde cumartesi günü Amsterdam'da Hollanda ile kritik bir maç oynayacak. Elemelere kötü başlayan her iki takım için de büyük önem taşıyan bu zorlu karşılaşma öncesi şok bir gerçek ortaya çıktı. Şu an itibariyle bu maçı Türkiye'de hiçbir TV kanalı naklen yayınlayamayacak. Bırakın naklen yayını, özet görüntüsünü hatta internetten canlı yayını dahi mümkün değil.
    Futbolumuz, bugüne kadar eşine rastlanmamış bir krizle karşı karşıya. Hollanda - Türkiye milli maçını televizyondan izleyip izleyemeyeceğimiz henüz belli değil.

TMSF 11 MART'TA KARAR ALDI

TMSF’nin 11 Mart’ta aldığı “Show TV’nin maçı yayınlamaması” kararı, son anda değişmezse, bilin ki 50 yıl geriye gidip Hollanda- Türkiye maçını radyodan dinleyip gazetelerden okuyacağız. Tıpkı 60’lı yıllarda olduğu gibi. O yıllarda sınırlı da olsa maçın iki - üç dakikalık özetini sinemalarda “Dünya Haberleri” gösterimi ile izleyebiliyorduk. Ama TMSF’nin kararı hukuk açısından o kadar bağlayıcı ki, bugünkü yayın hakları nedeniyle hiçbir kanalda özeti bile yayınlanamaz. Dijital çağımızda maç görüntülerine ulaşmak teknolojik olarak sonsuz kolaylıklarla mümkün olsa da -internet dahil- canlı yayını elde edemezsiniz. (Alıntı:mynet)

Sitemizde buna çözüm bulacak arkadaşlar mutlaka vardır. Bu maçı izlemek isteriz.

Yüklüyor...
  2. talha14

talha14 Ziyaretçi

3g yayın yapçam ben hollandadan

3. duman 24
    Off

duman 24 Onursal Üye

945
    3.306
    2.101
    valla :D

4. bloggertr
    Off

bloggertr Emektar Üye

205
    1.240
    301
    hiç olmazsa yenildiğimi görmeyeceğiz.Bugünün en iyi haberi ;)

5. talha14

talha14 Ziyaretçi

ben yapcam 3 g benim sayfamda kampanya başlattım bana digitürkplay premium verene yayını canlı canlı yapcam hollandaya gidiyorum bugün

6. bloggertr
    Off

bloggertr Emektar Üye

205
    1.240
    301
    Aman kardeşim bekleseydin 4g çıksaydı. hd mi :) kolay gelsin şimidden iyi satışlar :)

Yeni çağın yeni yayını 3G İPTV YAYINI

7. talha14

talha14 Ziyaretçi

abi bu bir skandal milli takımımızın maçını vermemek nedir inşallah aktarabilirsem yayını yapacam

8. bloggertr
    Off

bloggertr Emektar Üye

205
    1.240
    301
    hayırlısı ;)

9. selim
    Off

selim Profesyonel Üye

506
    20