1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Dizi MilaT Full HD İzle 1080P (Güncel)

Konusu 'Yerli Dizi Filmler' forumundadır ve atakas tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    1.Bölüm ;

Milat 1.Bölüm. “Zaferi kim tarif ederse kazanan da odur. Gerisi, her gün sadece adı değişen, aslında bitmek bilmeyen kadim bir kavga…” diye tarif etmişti olan biteni Agah Bey. Milat, Agah Bey'in söylediği kavganın bugünkü en kızgın cephesi Milli İstihbarat Teşkilatı'nda kitabın ortasından yürüyen kahramanların hikayesidir. "Yeni Türkiye'nin derin macerası TRT1'de başlıyor. Göz alıcı aksiyon sahneleri, şaşırtıcı akıl oyunları, komplo ve entrikaları, dillere destan aşkları, sert gerçeklerle harmanlanmış hikayesiyle Milat, aksiyon-macera türünde yeni bir çığır açacak."

2.Bölüm ;

Tehlike adım adım yaklaşmaktadır. Güç odakları çeşitli eylemlerle Türkiye'de bir kaos ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı, Türkiye'nin büyümesine direnen bu odaklarla yurt içinde ve dışında etkin bir mücadele sürdürmektedir.Teşkilat, bir yandan milli enerji politikasının sekteye uğramaması için var gücüyle çalışırken, diğer yandan uluslararası bir operasyonla Türkiye'de başlatılması hedeflenen yeni bir terör dalgasının önüne geçmeyi hedeflemektedir.

3.Bölüm ;

“Zaferi kim tarif ederse kazanan da odur. Gerisi, her gün sadece adı değişen, aslında bitmek bilmeyen kadim bir kavga…” diye tarif etmişti olan biteni Agah Bey. Milat, Agah Bey'in söylediği kavganın bugünkü en kızgın cephesi Milli İstihbarat Teşkilatı'nda kitabın ortasından yürüyen kahramanların hikayesidir.

Son düzenleme: 18 Nisan 2015
    Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    2.Bölüm Eklendi...

3. atakas
    Off

atakas Onursal Üye