1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Mesaj yazma zorunluluğunu kaldıralım mı ?

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

?

Mesaj yazma zorunluluğunu kaldıralım mı ?

1. Gerek yok

oy sayısı 11
    22,0%
  2. Kaldırılmalı

oy sayısı 39
    78,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.905
    2.000
    Forum halkı mesaj yazma zorunluluğunu kaldırmak gibi bir niyetim var bunun aslında tek nedeni sizin kendinizi bot gibi hissetmemeniz. Aslında birçok şey için faydalı bir özellik o ama bunu kaldırıp içeriği görmek için giriş yapma özelliğini getirmeyi düşünüyorum. Ancak benimde bir isteğim var bu mesaj yazma olayını forum içi etkinliği artırmak için yapmıştım bu özelliği devre dışı bırakırsam birçok kişide cevap yazmayacak beğeni yapmayacak gibi buda forumun gidişatını bozar daha doğrusu düzenini bozar. Bunun içinde sizlerden de katkıda bulunmanızı paylaşımlara katılmanızı ve paylaşımlara yorumlarınızı katarak katılmanızı istiyorum...

İyi forumlar / Admin.

atakas ve kamdav51 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. SnnYedidal
    Off

SnnYedidal Profesyonel Üye

309
    44
    501
    Mesaj yazma özelliği kalkarsa seninde dediği gibi kimse bir teşekkür bile etmez bence böyle kalmalı

3. aways
    Off

aways Yeni Üye

50
    3
    1
    Vaktinde forumlarda Adminlik yapmis biri olarak benim fikrim;
    Fikir olarak güzel olan mesaj yazma zorunlulugu öteki taraftanda forumda kirliligine sebep oluyor malasefki milletimiz pek tesekkür etmeyi beceremiyor.

4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.905
    2.000
    Valla kararsız kaldım arkadaşlar düşündürüyor bu durum beni. Ben kesinlikle art niyet ile hiç bir şey yapmam ben yine onların iyiliğini düşünüyorum görüyorsunuz. Benim şu işlerden hiçbir çıkarım yok ;) sitede reklam bile yok görüyorsunuz.. 1 Ay sonra yine para yatırıcam cebimden hiç sorun değil amaç bir arada durmak.. İnanın şuanda tek eğlencem burası ve günün birçok vaktini burada geçiriyorum. Yani birlikte paylaşımlara katılsak bir şeyler paylaşsak beğensek bunlar güzel şeyler..

alone3377 ve aways bunu beğendi.
  5. BJKHami
    Off

BJKHami Usta Üye

127
    1.222
    151
    Bence kaldir usta gereksiz yorum yapan cok

6. user88
    Off

user88 Yeni Üye

101
    0
    1
    mesaj yazma zorunlulugu kalksin, tesekkur butonu kalsin sadece [begen]

7. djmusty
    Off

djmusty Yeni Üye

38
    3
    1
    Bu sitede çok güzel zaman geçiren biri olarak görüşümü belirtmek isterim ki gizli içeriklerin açılması için yorum yazmak biraz zaman kaybı gibi oluyor ama madem gizli içerik önemli bana göre 'beğen' özelliği kalırsa bence insanlar forum içinde daha hızlı dolaşabilirler çünkü bazı konulara yorum yazdıktan sonra o paylaşımların çalışmıyor olması veya patlamış olması benim için uğraştırıyor ki admin ve diğer forum yöneticileri herşeye yetişemedikleri için böyle şeyler olası.. yani benim demek istediğim gizli içeriğe sadece açılsın diye yorum yazmak yerine bildiğim konulara veya yardımcı görüşlerimi yazmak bana daha güzel geliyor! tabiki paylaşan kişinin emeği önemli ki bzı insanlar teşekkür etmeden sadece paylaşımdan yararlanacak o yüzden beğen özelliği olursan iki tarafta mutlu olur! kolay gelsin

8. bozdogan
    Off

bozdogan Emektar Üye

304
    6
    451
    usta beğen kalsın, mesaj yazma kaldırılsın. bazen saçma sapan mesajlar yazılıyor.
    birde malum forumda konu açmışlar.üyelikler kapanmış diye ve foruma girmek için üyelik istiyorlar. üyeliğimizin kıymetini bilelim.
    üyeliğimizi kimseyle paylaşmayalım. iyi paylaşımlar diliyorum.

9. Duncan85
    Off

Duncan85 Yeni Üye

35
    0
    1
    Gecenlerde bir konuda da yazmistim, gercekten tesekkür etmek isteyen yine yazar zaten, onun disindakiler sadece tesekkür butonunu tiklasin suan icin kafi olur

10. MORUK
    Off

MORUK Usta Üye

129
    8
    151
    Büyük forumların bir çoğunda mesaj yazma gibi bir olayı göremezsiniz, spam derler, yapılan emeği takdir etmek teşekkür edilmek gerçekten güzel bir duygu ama kimse kimseye paylaşılan bir konuyu görüntülemesi amacıyla teşekkür etmek durumda kalması(zoraki) bence hiç bir anlam ifade etmez,

sizler bizlerde görmüşüz bir çok üye konu içeriğini görüntülemek için zoraki olarak teşekkür kelimesini bile yazmak zor gelmiştir,

tşk, sğl, eyw, örnekleri çoğaltmak mümkün, hatta kimileri abuk subuk harfler yazanlar bile görürüz...

takdir adminlerimin şahsi görüşüm olarak kaldırılmasından yanayım.

11. AyBerk
    Off

AyBerk Genel Moderatör Yönetici Moderatör Vip Üye

4.921
    27.978
    3.601
    Aslında admin güzel düşünmüş bu mesaj olayını birçok faydası var foruma falan ancak spam yapılıyor doğal olarak çünkü aktif bir forum ve sürekli birşeyler paylaşılıyor güncel olarak hemde bu nedenle çok mesaj atmak gerekiyor bundan dolayıda hayatında düzgün 1 2 kelime bile yazamayan adamlar saçma saçma yorumlar atıyolar doğal olarak..Aslında kaldırılsa güzel olur onlar içinde ancak forumun aktifliğini kaybetme durumu var neden var dersek paylaşım olmuyor ve maç izlemeye geliyolar paylaşılanı alıp gidiyolar onlar amacına ulaşıyolar yani. Bu durumda adminin de dediği gibi paylaşım yapılsa güzel şeyler paylaşılsa biraz katkıda bulunsa üyeler bu durum zaten değişir benim fikrim. Bahsettiğiniz büyük forumlarda paylaşım vardır yardımlaşmak vardır ama burda durum benim özetlediğim gibi malesef. Forumun içeriği kısıtlı gibi görünüyor çünkü tek bir hedef için kuruldu ilk başta nedir bu hedef iptv ve paylaşımı eskiden de yayın olayı vardı... Aslında birlikte paylaşımlar yapsak burda bir ortam oluştursak konuşsak paylaşsak kısacası bir aile ortamı oluştursak aslında herkez amacına ulaşacak ve forum olarakta daha ilerlemiş olucaz. İstek doğrultusunda yeni bölümler açılabilir içerik artırılabilir falan artık bakıcaz birşeyler... Umarım hepimiz için iyisi olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş