1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Liseli Polisler 2 - 22 Jump Street - 2014 Türkçe Dublaj

Konusu 'Türkçe Dublajlı Yabancı Filmler' forumundadır ve Messi tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Messi
    Off

Messi Onursal Üye Yönetici

1.675
    19.432
    3.601

Film Adı: Liseli Polisler 2
    Orjinal Adı: 22 Jump Street
    Yapım yılı: 2014
    Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
    Dil: Türkçe Dublaj

Yönetmen: Phil Lord, Christopher Miller
    Senaryo: Michael Bacall, Oren Uziel, Rodney Rothman
    Oyuncular: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell, Amber Stevens

İki genç polisin maceralarına odaklanan serinin ikinci filminin de başrollerinde bir kez daha Channing Tatum ve Jonah Hill bulunurken yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Chris Miller'ı görüyoruz.

Lisede yürüttükleri başarılı operasyonun ardından bir kez daha bir araya gelen polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko (Channing Tatum) aynı gizli görev tanımıyla bu kez üniversite yollarını tutar. Yerel bir üniversiteye kayıt olan ikilinin aralarındaki ilişki de son görevlerinden bu yana ilerlemiştir.

Ancak Jenko, okulun futbol takımında ruh eşini bulduğunda, Schmidt ise bir tiyatro topluluğuna üye olduğunda hem görev hem de partnerlikleri bir kez daha sorgulamaya başlarlar. Bu süreç bir nevi büyüme sancılarından geçtikleri, olgunlaşıp birlikte başarıp başaramayacaklarını test edecekleri bir sınava dönüşür.

Filmden Kareler

Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

FURKAN OZ bunu beğendi.
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş