1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım lg g4 de yanlıslıkla müziklerin hepsini sildim nasıl geri yükleyebilirim play

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve maiates tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    arkadaşlar dün aksam lg g4 de yanlıslık la müziklerin hepsini sildim nasıl geri yükleyebilirim play store deki hiçbir uygulamadan olmadı acil acil acil

MusaBey47 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. kaptankursat
    Off

kaptankursat Emektar Üye

276
    187
    301
    Hafızaya hasar vermediysen pc ye bağla geri getirme programından birini kullan işe yarıyacaktır.

maiates bunu beğendi.
  3. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    peki ya telefon hafızasında olanda var ya

4. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    bana bu Wondershare Dr.Fone for Android programın orjinali lazım orjinal yapamadım

5. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    bununla telefondan kurtarma sansım varmı hepsini

6. kaptankursat
    Off

kaptankursat Emektar Üye

276
    187
    301
    aynı şeyi yap sadece dahili hafızayı seçersin kurtarmada
    ilaki vardır ama bu tür uygulamalarda virüs olabilir telefon için dikkatli ol (yani sahte uygulamadır)
    1. yöntem rootlu cihazlarda apk yapma mevcutdur ( (lg h815tr) türkiye cihazı ise root yapamazsın telefonu)
    2. yöntem biraz google layıp apk arıyacaksın düşük olasılıkla bulabilirsin dikkatli ol apk yapanlar hayrına yapmaz virüs olabilir

7. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    Wondershare Dr.Fone for Android programın programıyla denedim root hatası gibi bir sey verdi hafıza kartını denedim abuk zubuk seyler buldu oda bulmadı Wondershare Dr.Fone for Android programın bulmuyor sürekli reset verdi telefonu bu program dedin gibi ille root olcak herhalde onu benzer bi hata verdi zaten sonda o da çok riskli zaten zor bi is bıraktım giden gitti artık müzikleri kurtaralım derken telefondan olcaz sonra...

8. kaptankursat
    Off

kaptankursat Emektar Üye

276
    187
    301
    Lg de birşey olmaz garanti varsa yenisini verirler bana bir yılda 3 kere sıfır g4 verdiler :)

maiates bunu beğendi.
  9. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    seninki iyimis be kardesim 3 kere g4 valla süper lg iphone gibi veriyormu be telefon öyle ama türkiye garantili olmak sartıyla dimi herhalde

kaptankursat bunu beğendi.
  10. kaptankursat
    Off

kaptankursat Emektar Üye

276
    187
    301
    kesinlikle, Türkiye garantisi bu yüzden önemli 100 veya 200 lira diğer cihazlara göre paklı olur ama değer yani birde iphone da mesela sadece cizhızı değiştirirler ama lg sıfır kutuda yenisini veriyor bence garanti hizmeti olarak baya bir gelişmiş :)

maiates bunu beğendi.
  11. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    vaybe lg iyi dir iyi.

kaptankursat bunu beğendi.
  12. MusaBey47
    Off

MusaBey47 Profesyonel Üye

351
    556
    601
    Şimdi Hocam Eger Müzikleri Yanlıslıkla Sildiyseniz Geri Yükleme Şansınız Var Kaçtane Müzik Sildiniz Aklınızdaysa Google Playda Bir Uygulama Var Onunla Kolay Muzik İndirilebiliyor

13. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    valla hocam o kadar uğrastım olmadı nasıl geri gelcek hocam o uygulamanın adı ne peki

14. MusaBey47
    Off

MusaBey47 Profesyonel Üye

351
    556
    601
    Maiates hocam simdi kaçtane müzik vardı hafızada eger hepsini hatırlıyorsan indirebilme şansın var tekrardan :)

maiates bunu beğendi.
  15. maiates
    Off

maiates Usta Üye

155
    14
    151
    100-150civarı hepsi yabancı dı ama yarısndan coğunu hatırlamıyom indirilir müziklerde sorun olmazda silenen müziklerin yerine tutmaz hocam

Sayfayı Paylaş