1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Tv LG, 2014 Model Televizyonlarını Web OS 2.0'a Güncelleyecek

Konusu 'Lg Smart Tv' forumundadır ve QUARESMA tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101

Hazırladığı Web OS serisi ürünleriyle akıllı televizyon dünyasına yeni bir soluk getiren LG, Cnet'in şirketten aldığı bilgiye göre 2014 model televizyonlarını Web OS 2.0'a güncelleyecek.

Bu doğrultuda LG, Web OS 1.0 kullanan 2014 model akıllı televizyon modellerini 2015'in ikinci çeyreğinde Web OS 2.0 sürümüne güncelleyecek. Hali hazırda 2015 yılı içerisinde satışa çıkan televizyonlarda aktif olarak yer alan Web OS 2.0 işletim sistemi, eksiye göre benim kanallarım bölümü, geliştirilmiş hızlı ayarlar, yaklaşık 1.5 kat daha performanslı / seri navigasyon ve giriş seçim arayüzü gibi geliştirmer barındırıyor. LG sözcüsünün söylediği kadarıyla da 2014 model televizyonlarda Web OS 2.0'ın arayüz tasarımı 2015 modellere oranla daha farklı bir çizgide karşımıza çıkacak.

Bu önemli güncellemenin bütün 2014 serisi Web OS televizyon modelleri ve ülkeler için geçerli olacağını belirtmekte fayda var.

Lg Candır:)

Son düzenleme: 28 Nisan 2015
    atakas bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.028
    2.101
    Akıllı - ve Yazılarında Link Var

QUARESMA bunu beğendi.
  3. lirik

lirik Ziyaretçi

Bana güncelleme geldi mesela web 1.0 da kanal değiştirirken hangi kanalda olduğun yazmıyordu şimdi yazıyor ve kanal geçişleri hızlanmış

4. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Yeni güncelleme geldi..

5. monsieurtopal
    Off

monsieurtopal Yönetici Adayı

566
    181