1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Kolay Para Kazanma Digiturkplay Dolandırıcılığı !

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.904
    2.000
    Evet son zamanlarda hesap kırdım yayın kırdım v.s gibisinden konu açanlar oluyor bunlara dikkat edin.. Bakın digital ortamda görüntüler ile çok rahat oynayabiliyorlar ve siz hesaplamadığınız ihtimalleri onlar hesaplıyor ve dolandırıcılık yapıyorlar.. Bu tarz kişiler sürekli dolandırıcı olan kişilerdir sitelerde takılıyolar ve millet neye bağımlı neler için havada takla atar bunları araştırıyolar ve soyguna başlıyolar.. Bunun için dikkatli olmanızı öneriyorum tüm ihtimalleri hesaplamalısınız..

creative_13, burak genç, vefali ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. vefali
    Off

vefali Yeni Üye

45
    4
    1
    teşekkürler bilgi için sayın admin

Administrator bunu beğendi.
  3. erdalturkmen
    Off

erdalturkmen Profesyonel Üye

364
    87
    601
    eyvallah kardeşimmmm..iptv herkesin yeni ekmek kapısı olmuşşşşşşşşşşşşşş.............

4. burak genç
    Off

burak genç Usta Üye

163
    28
    201
    hay aklına klavyene sağlık adminim gerçi ben bir çok konuya mesaj yazarak arkadaşları uyarmaya çalışıyorum ama özellikle admin olarak senin uyarman daha iyi oldu,yok iptv varmış yok ligtv açığı bulmuş bir sürü çakal kol geziyorki milletin parasını alsın,ben şahsen konuyu biraz araştırdım ve ben bu işin en iyisiyim diyeni bile beğenmediğim için verdim parayı digitürkplay aldım arkadaşlarada tavsiyem ucuza getirecez diye paralarından olmasınlar,birde tabii aldatılmanın verdiği moral bozukluğuda cabası onun için kesinlikle böyle kişilere kulak asmasınlar.

Sayfayı Paylaş