1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Teknoloji iPhone SE’deki ‘SE’ Ne Anlama Geliyor?

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve ybyunus tarafından 22 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. ybyunus
    Off

ybyunus Yeni Üye

128
    14
    1
    Apple’ın 21 Mart’ta 9.7 inçlik iPad Pro ile birlikte duyurduğu iPhone SE’nin adıyla ilgili bu zamana kadar birçok spekülasyonlar dönüyordu. Ben de yeni iPhone’un iPhone 5SE adıyla gelebileceğini düşünerek (yani bu sadece benim düşüncem değildi, farklı ülkelerdeki birçok teknoloji sitesinde de bu isimle geleceği belirtiliyordu) bu isimle sunuyordum. Dün itibariyle SE’nin hangi anlama geldiği belli oldu.

Apple’ın Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Phil Schiller, 4 inçlik iPhone’un sonundaki SE’nin Special Edition (Özel Sürüm) anlamına geldiğini duyurdu. Bu açıklamayla birlikte iPhone SE ile ilgili merak edilen son soru da cevabını bulmuş oldu.

- Phil Schiller, Jason Cipriani’ye SE’nin açılımının Special Edition olduğunu söylemiş.

Eser Şahin Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mart 2016
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş