Teknoloji iPhone Kullanıcılarına Torrent Müjdesi BitTorrent Now iOS için Yayınlandı

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  12.093
  192.452
  5.201
  [​IMG]

  Önceki aylarda Android için yayınlanan Bittorent Now uygulaması şimdi de iOS ve tvOS'a geldi. Artık iPhone ve Apple TV sahipleri de Bittorent kullanabilecek.

  Apple’ın korsan içeriklere ve paylaşımlara tahammülü olmadığı artık herkesce bilinen bir durum. Bu nedenle uygulama marketini tam denetim altında tutan şirket bugüne kadar Torrent uygulamalarına da mesafeli durdu. Açık kaynaklı Android cephesi ise Torrent açısından oldukça geniş bir içeriğe sahip. Yılın başında Android için yayınlanan BitTorrent Now uygulaması şimdi iOS’a geldi veiPhone sahiplerinin kullanımına sunuldu.

  Hangi Cihazlar Destekleniyor?

  Tabii ki Bittorrent uygulamasının iOS için yayınlanabilmesinin ardında tamamen legal içeriklere destek vermesi yatıyor. Bittorent’in aksine sadece legal içeriklere destek veren Bittorent Now’da ücretli, ücretsiz ve reklam destekli içerikler bulunabiliyor. iOS 8.1 ve daha güncel sürümleri destekleyen Bittorent Now uygulaması iPhone, iPad ve iPod Touch’da kullanılabiliyor.

  Apple TV Sürümü de Yayınlandı!

  iOS cihazların yanı sıra Apple TV için de Bittorent Now kullanıma sunuldu. tvOS sürümü de uygulama mağazasından ücretsiz indirilebilen uygulama Apple TV’nin dahili hafızasına indirme işlemi yapabiliyor. Bittorent Now uygulamasına Buradan ulaşabilirsiniz

  kaynak:webtekno.com
   
  edeibrahim bunu beğendi.
  Yüklüyor...
 2. edeibrahim
  Off

  edeibrahim Emektar Üye

  303
  5
  451
  usta bilgi için teşekkürler
   

Sayfayı Paylaş