Teknoloji Huawei Mate 7 İncelemesi

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  12.075
  192.392
  5.201
  Çin’li üreticlerin akıllı telefon pazarına girişi ile birlikte rekabetin arttığı su götürmez bir gerçek. Huawei de bu firmalardan biri fakat geçmişi çok daha eskiye dayanıyor. 1987 yılında kurulan firma, bugüne kadar sahnenin hep arkasında yer alıyordu. Bugün ise en büyük oyunculardan bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

  Huawei’nin Technopat ofisine konuk olan ilk modeli Mate 7, gerçekten beğenimizi kazandı. Bugüne kadar akıllı telefonlarda en çok eleştirdiğimiz nokta olan ekranın devasa kenar çerçeveleri konusuna Huawei’den başka hiçbir firma böylesine derinlemesine el atmamıştı dersek yanlış olmaz. Mate 7’nin kenar çerçevesi gayet ince ve ekran, gövdenin tamamını kaplıyor neredeyse. Devasa bir cihaz yapıp bunun yarısını çerçeve yapmak hiç hoşlandığımız bir durum değildi. Huawei’nin bu konuya dikkat etmiş olması beğenimizi kazandı daha ilk bakışta.

  Mate 7’nin bir başka beğendiğimiz noktası da pil ömrü oldu. 4100 mAh pil ile gelen ürün, birkaç optimizasyon ile iki günü çıkarmanızı sağlayabilir. Bu ve diğer tüm özelliklere incelemede detaylıca bakalım:
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş