1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Hangi Maç Hangi Kanalda (12/3/2015)

Konusu 'Futbol' forumundadır ve atakas tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

  1. atakas
    Off

    atakas Onursal Üye

    2.096
    9.022
    2.101
    12.03.2015 | PERŞEMBE |
    TV SPOR EKRANI

    >FUTBOL

    Club Brugge - BEŞİKTAŞ
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:20:00
    Yayın:Star TV & İdman TV & Stan Sport HD

    Wolfsburg - İnter
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:20:00
    Yayın:Smart Spor & ESPN 2 & 3 Sport TV & Duhok HD & Kabel Eins & TV Zimbo & Eriteria TV 2 & TM 2 & ITV 4 & Esperto İnterativo TV

    Dnipro - Ajax
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:20:00
    Yayın:Smart Spor 2 & ESPN 1 & Sport Plus HD & 2+2 / HD

    Fiorentina - Roma
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:22:05
    Yayın:Smart Spor 2 & İdman TV & Rete 4 & ESPN 2 & 3 Sport TV & W9(Suisse) HD & ANT 1 HD & Slovenia TV 2 & Eriteria TV 2 & CT Sport HD & Bolivia TV

    Villarreal - Sevilla
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:22:05
    Yayın:Smart Spor & Duhok HD & Sport Plus HD & RTRS TV & Esperto İnterativo TV

    Everton - Dinamo Kiev
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:22:05
    Yayın:AZ TV & ESPN 1 & TRK Ukraina / HD & ORF Eins / HD & ITV 1 / HD & UTV(Ulster) / HD & STV(Scotland) / HD

    Napoli - Dinamo Moskova
    ( UEFA Avrupa Ligi - 3.Tur 1.Maç )
    Saat:22:05
    Yayın:NTV Rusya(HTB) / HD

    Sao Paulo - Sao Bento
    ( Brezilya Paulista Ligi - 9.Hafta )
    Saat:00:30
    Yayın:LİG TV 3

    Libertad - Estudiantes
    ( Copa Libertadores - 7.Grup 3.Hafta )
    Saat:00:45
    Yayın:TRT Spor / HD & Sport 1(Russia) / HD

    >BASKETBOL

    Avdotor - TRABZONSPOR MP [0-1]
    ( Eurochallenge - Çeyrek Final 2.Maç )
    Saat:18:00
    Yayın:FİBA TV

    İstanbul Üni.BGD - Agüspor
    ( Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - 18.Hafta )
    Saat:18:30
    Yayın:TBF TV

    GALATASARAY LİV HOSPİTAL - Kızılyıldız
    ( THY Euroleague - Top 16 10.Maç )
    Saat:20:00
    Yayın:LİG TV 3

    Barcelona - Maccabi Tel Aviv
    ( THY Euroleague - Top 16 10.Maç )
    Saat:21:45
    Yayın:LİG TV 2 & Israel 10

    Real Madrid - Alba Berlin
    ( THY Euroleague - Top 16 10.Maç )
    Saat:22:00
    Yayın:LİG TV 3

    Utah Jazz - Houston Rockets
    ( NBA )
    Saat:03:00
    Yayın:NBA TV

    >VOLEYBOL

    Rabita Bakü - Beziers
    ( CEV Cup Kadınlar )
    Saat:15:00
    Yayın:İdman TV

    FENERBAHÇE GRUNDİG - VAKIFBANK
    ( CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 6'lı Play Off 2.Maç )
    Saat:18:00
    Yayın:NTV Spor

    Volero Zürih - ECZACIBAŞI VİTRA
    ( CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 6'lı Play Off 2.Maç )
    Saat:21:00
    Yayın:NTV Spor Smart HD

    ‪#‎BEŞİKTAŞ‬'A BAŞARILAR..!
     
    Son düzenleme: 12 Mart 2015
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş