1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa Hafta sonuna banko şikeli maç :)

Konusu 'İddaa' forumundadır ve Administrator tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.917
    2.000
    19:00 Trabzonspor v Galatasaray :) Bu maç sabaha kadar 2 hatta handikap verebilirsiniz.. 3 temmuz sürecinden buyana iki takım arasındaki yakınlığı iyi biliyoruz.. Galatasaray son haftalarda rakiplerinin puan kaybını iyi değerlendirdi ve bir şekilde maçlarını kazanarak 3 puanını almasını bildi.. Eğer bu maçı amaçsız Trabzonspor kazanırsa Galatasaray'ın şampiyonluk hayalleri biter.. Şimdi neden böyle şeyler yazıyorum Trabzonspor futbol açısından Galatasarayın yanına yaklaşamaz orasına birşey diyemem ancak aralarındaki yakınlığı biliyoruz bunun maç sonucuna çok güzel etkileri olucak biliyosunuz :) Şimdiden söyleyelim haftasonuna size banko maç :D evinizi köyünüzü satın Galatasaraya oynayın bankoların bankosudur..

Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    hatır şikesi dedikleri şey bu maçta olacak

Administrator bunu beğendi.
  3. Administrator
    Off

4.982
    24.917
    2.000
    Yani aslında demek istediğim Galatasaray için bu maç kaybedilemez.. Kazanmak zorunda... 43 puanla uefa hedefleri olabilir Trabzonun ancak bu hafta değil bu hafta kıyağın kralını yapıcak..

4. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.680
    185.453
    5.201
    Fenerbahçe şampiyon olmasın diye her şeyi yapar bu hamsispor

5. Administrator
    Off

4.982
    24.917
    2.000
    Bu gol yalandan 1 den 2 biticek face hesabımda söylemiştim.

6. usta™
    Off

9.680
    185.453
    5.201
    Satmadılar nasıl olduysa

Administrator bunu beğendi.
  7. Administrator
    Off

4.982
    24.917
    2.000
    Ben gerçekten şok oldum açıkcası vermelerini beklerdim :) trabzonda tüm iddaa oynayanlar gsye basmış :D taraftar bile biliyor yani verileceğini ama bir işler oldu :D

8. usta™
    Off

9.680
    185.453
    5.201
    İddaa mı ? bu işe el attı acaba

Sayfayı Paylaş