1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Gızlenmış ıçerık kaldırılsın !!

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve bbb123 tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    arkadaşlar şu gızlenmış ıçerık saçmalığından kurtarın şu forumu artık çok basıt bırşey ıçın bıle beğenı ve yorum şartı getırıyorsunuz sadece beğenı olsa yıne ıyı bunun yanında daha evvel açtığımız gızlı ıçerıklere daha sonra tekrar baktığımızda yıne aynı uyarı çıkıyor yorum yapın beğenın dıye halbukı daha evvel beğenmıştık ve yorumlamıştık yanı bu olay özellıkle maç zamanları çok can sıkıcı oluyor forum zaten yavaş oluyor bır de bununla uğraşıyoruz ya sadece beğenı ıle açılsın ıçerık ya da tamamen kaldırın gerçekten çok can sıkıcı paylaştığınız ıçerığe gerçekten ıhtıyacı olanlar zaten bır şekılde yorum yapıp memnunıyetlerını dıle getırıyorlar

Yüklüyor...
  2. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    Teşekkür ederim yazmak bu kadar zor mu geliyor sana ?

3. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    anlamadın galıba teşekkur ederız yazmakla ne oluyor kı konuların altında o kadar yorum doluyor kı ıçerığı görmek ıçın sorduğumuz sorular fılan gume gıdıyor konu dağılıyor bunun yanında daha evvel açtığımız gızlı ıçerıklere tekrar ulaşmak ıstedığımızde aynı uyarıyı verıyor gene en baştan beğenı ve yorum ıstıyor eskı beğenı ve yorumu gerı çekıp bu da ayrı bır saçmalık dığer yandan forum yoğun olduğu zaman özellıkle maçlar sırasında fılan bu uygulama resmen ınsana ışkence çektırıyor zaten sayfanın açılması yarım saat bır de yorum beğenı derken bır yarısı gıdıyor zaten maçın umarım anlatabılmışımdır admıne seslenıyorum kaldırın şu uygulamayı çekıcı olmaktan çok ıtıcı bır uygulama forum zaten artık bılınıyor çokta uyesı var bu uygulama kuçuk yerler ıçın gıder belkı ama böyle bır sıte ıçın artık çok gereksız ve ıtıcı

4. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    en iyisi sen admine mesaj at o sana döner. o gizlenmiş içerik sorununu bende yaşıyorum

5. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    Öyle Bir Şey Söz Konusu Dahi Olamaz.Beğeni veya Yorum Zorunluluğu Foruma Üye Olmayanların Paylaşımları Çalmaması İçin Ve O Paylaşımı Yapan Kişinin Emeğine Saygı Olarak Yapılıyor.En Fazla Vereceğin Saniyelik Beğeni Butonu ve Sadece Bir Teşekkür Ediyorum Yazısı Herhalde O Kadar Zor Birşey Değildir.

6. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    Konuyu Açan Kişinin Sürekli Yorumlara Bakması Lazımdır Biz Üst Yetkililer Elimizden Geldiğince Bakıyoruz ve Yardımcı Olmaya Çalışıyoru.Aksi Takdirde Bakmayanlarada Birşey Diyemeriz.

7. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    beğenı ve yorum getırınce çalınmıyor mu paylaşımlar böyle bır saçmalık mı var çalacak adam yıne çalıyor bu uygulama kaç forumda var söyleyın de öğrenelım en dandık her forumda paylaşılan sımple tv lınklerı ıçın bıle yorum ve beğenı şartı getırıyorsunuz hıç değılse önem arz eden lıg tv konularıyla ılgılı bu uygulamayı getırın sadece bunun yanında maç zamanı ıstedığımız ıçerı bulmakta zorlanıyoruz forum ağırlaşıyor bunu bızzat dun gs maçında yaşadım ılk yarısı gıttı maçın forumun ağırlığına bu mesaj ve yorum saçmalığı eklenınce top90da bu konuyu görsun guncel kalsın bana destek olanlar beğensın lutfen şu saçmalığı kaldıralım ne kadar destek o kadar sonuç alırız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş