1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

GSVİSD SEREFSİZİNE

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve serseri2626 tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. serseri2626
    Off

serseri2626 Yönetici Adayı

501
    26
    1.001
    kimse kusura bakmasın ama kaçgündür doluyum.içimi huzurlarınızda boşaltmak istiyorum.gsvid denen şerefsiz it kendisini tanrı ilan ediyormuş.ulan şerefsiz köpek götü boklu bi lig tv yayını yayınlamakla tanrı olunmaz.ulan çakal soyu senin yayınını izlemektense aile fertlerimin ölüsünü görmeye razıyım.Sen gibi köpeklerin burda ne yayını paylaşılır nede paylaşılanlar barındırılır.Sen bir hiçsin bir köpek bile olamasın şerefsiz iblis.hatta burda ismini bile anmak en büyük günah benim için ama ALLAHA,KİTABA,PEYGAMBERE küfreden kendisini tanrı gibi gören bir piçe içimdeki öfkemi boşaltmak istedim. Mehmet KARA

http://178.162.192.214:2006/

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2014
    Yüklüyor...
  2. coskun
    Off

coskun Onursal Üye

885
    865
    2.101
    doğru sölüyosun Mehmet kara bu sözde kendini bi bok sana soytarı küfürü sonuna kadar hakkediyor şerefsiz onun bunun çocugu

3. korkmaz5040
    Off

korkmaz5040 Emektar Üye

234
    318
    301
    onun yazısını görünce yayını bende kapattım. beşiktaş maçını full hd verse yine izlemem

4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.918
    2.000
    tamamnına neden link verdin ki //

Bırakın gsvid anormalini şizofreni hastası o

5. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    bir maç yayını ile burda insanların inançlarını dan vazgeçirecegini sanıyor .........

6. serseri2626
    Off

serseri2626 Yönetici Adayı

501
    26
    1.001
    ben mehmet kara değilim sadece bu arkadaşın yazızını paylaşmak istedim linkide maç vardı seyretmek iteyen olursa diye koydum

7. yeşil timsah
    Off

yeşil timsah Profesyonel Üye

428
    44
    601
    Çok doğru söylüyorsunuz.Bu şerefsizi hiç bir yerde ve hiç bir zaman desteklememek lazım ki bir hiç olduğunu anlasın.

8. rdml_falcao
    Off

rdml_falcao Usta Üye

203
    6
    151
    Mehmet kara çok haklısın

9. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.918
    2.000
    ya zaten futbol zafınızı kullanarak pis düşünclerini size göstermeye açlışıyo oda biliyodur kimsenin fikrini değiştiremeyeceğini özellikler maçlarda gizliyoki takipçisi artsın. Geçen amerikan bayraklı gs formalı birini koydu profiline neden Türk bayrağı değilde amerikan bayrağı ?

10. hasoo
    Off

hasoo Emektar Üye

316
    14
    451
    haklisin usta fazla reklem yapmamak da lazim serefsizi

Sayfayı Paylaş