1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Graph.Facebook İle Kişilerin Mesajlarını Okuma // Yeni Yöntem!

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve cabbar0012 tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. cabbar0012
    Off

cabbar0012 Profesyonel Üye

302
    26
    501
    Evet arkadaşlar daha önce bununla iligli birkaç şey duydum fakat anlayamayıp işin içini biraz kurcaladım ve sonunda ne olduğunu çözdüm bu açık diğer facebook kullanıcılarının uygulamalarda vs kullandığı token leri sosyal mühendislik vb yöntemle kullanıcıdan alarak mesajlarına ulaşmanızı sağlıyor.
    Açığın Anlatımı :

Hedef Kişiye tokenli durum hilesi vs göndererek hedeften token istenmelidir o tokeni aldıktan sonra

KOD:::
    graph.facebook.com/me//inbox?access_token=tokenkoduburayayapıştırılacak

ve sonra enterladığımızda kullanıcının tüm mesajlarına ulaşmış oluyoruz.. :D :D :D
    örnek :

Dediğim gibi genelde durum beğendirme sitelerinde vs olur veya facebook ile giriş yap olan siteler de .
    Elbette Önemli Olan Tokeni Almak Nasıl Alınacağıda Sizin Becerinize Kalmış :)

Administrator bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.986
    24.921
    2.000
    :) yok ya internette güvnlik 0 arkadaşlar %100 güvenlik diye birşey yoktur ;)

3. cabbar0012
    Off

cabbar0012 Profesyonel Üye

302
    26
    501
    Aynen Kardeşim :)

Sayfayı Paylaş