1. Son zamanlarda dolandırıcılar türemekte ve sahte siteler açarak referanslı yani davetiyeli üye satışı yapanlar vardır kesinlike böyle birşey söz konusu değildir.... www.top90da.com ve [email protected] ve facebook.com/Top90daTv dışında hiçbir hesabımız / adresimiz yoktur.. Bunun dışında sizlere üyelik satmaya çalışanlara kesinlikle prim vermeyin ve bize ihbar edin...

Teknoloji Google Android Java kodlarını Değiştiriyor

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 31 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  8.803
  180.056
  5.201
  [​IMG]

  Google, yaptığı açıklamayla Android mobil işletim sisteminde kullanılan Java kodlarının değişeceğini bildirdi.

  Uygulama programlama arayüzlerinde kullanılan Java kodları, değişiyor. Oracle JDK yerine OpenJDK kullanılacak.

  Önceden Android’deki Java kodları Oracle tarafından geliştirilmesi desteklenen geliştirme kitiyle hazırlanıyordu. Bunun yerine açık kaynaklı olan OpenJDK sistemi kullanılacak.

  Google, konuyla alakalı olarak açıklamasında Java için ortak bir kod mekanizmasının oluşturulmasının, uygulama geliştirme sürecini önemli bir oranda hızlandıracağını ve kolaylaştıracağını belirtti.

  Bu durum, elbette Android N uygulamalar için geliştiriciler anlamında büyük fayda sağlayacak. Bu sayede uygulama geliştirme ve güncelleme çok daha hızlı şekilde yapılabilecek. Böylece daha fazla Android uygulaması geliştirilebileceği gibi, aynı zamanda hazırlanacak uygulamaların güncelleme süresi de önemli bir oranda kısalacak.

  kaynak:technopat.net
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş