1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Basketbol Giresun da 1.Lig sevinci

Konusu 'Basketbol' forumundadır ve usta™ tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.644
    185.284
    5.201

Basketbolda 2 sezondur, 1. Lig'in kapısından dönen Yeşilgiresun sonunda beklediği zafere ulaştı. Yarı finalde Sakarya'yı eleyerek, 1. Lig'e yükselen Yeşil-Beyazlılar'ın başarısını yüzlerce Giresunlu, ellerinde bayraklarla doyasıya kutladı.

Yeşilgiresun Belediyespor’un Türkiye Basketbol 2. Ligi Play-off yarı final dördüncü maçında kendi sahasında Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı’nı 93-83 yenerek Türkiye Basketbol Ligi’ne yükselmesi şehirde coşkuyla kutlanıyor. Yeşilgiresun Belediyespor taraftarları maçın bitimi ile kendilerini sokaklara ve caddelere attı.

Saha içinde başlayan kutlamalar daha sonra Atatürk Meydanı’nda devam etti. Yeşilgiresun Belediyespor Başkanı ve Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, başantrenör Ahmet Kandemir, sporcular ve taraftarlar ile birlikte spor salonundan Atatürk Meydanı’na kadar ellerinde bayrak ve meşaleler ile yürüdü. Atatürk Meydanı’nı dolduran yüzlerce taraftar çalan müzik ile birlikte 1. Lig’e çıkmanın zaferini doyasıya kutladı.

‘Üç büyükler buraya gelecek’

Giresun Belediye Başkanı ve Yeşilgiresun Belediyespor Başkanı Kerim Aksu, “İki final oynadık. Biri Trabzonspor, biri Darüşşafaka. Kaybettik finalleri. Bu üçtü. Sonunda başardık. Ben sizlere söz vermedim mi? O Fenerbahçe, o Galatasaray, o Beşiktaş, Giresun’a gelecek. Bu şehir bir basketbol şehri. Bizi tanımayanlara kendimizi tanıtıyoruz. Sadece Türkiye Basketbol Ligi’nde değil, Avrupa’da da bizi tanıyacaklar. O İtalya’nin Siena’sı buraya gelecek. O Barcelona buraya gelecek” diye konuştu.

Kandemir: Bir aşk hikayesi

Beşiktaş Integral Forex’le sezonun 19.haftasında yollarını ayıran ve Yeşilgiresun’la anlaşan coach Ahmet Kandemir de, 1. Lig özlemi çeken takımı istediği hedefe ulaştırdığı için mutlu olduğunu söyledi. Kandemir, “Kendi şehrimin, bu özlemimizin sona ermesinden mutluyuz. Bu bence bir aşk hikayesi. Özellikleri olan bir hikaye. Yılmayan bir şehir ve yönetimin hikayesi. Burada aslan payını yönetim ve taraftara veriyorum. Bundan sonra önemli olan, asansör takım değil, gerçekten Türkiye’ye bu şehrin basketbolu ne kadar çok sevdiğini göstermesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş