1. Son zamanlarda dolandırıcılar türemekte ve sahte siteler açarak referanslı yani davetiyeli üye satışı yapanlar vardır kesinlike böyle birşey söz konusu değildir.... www.top90da.com ve [email protected] ve facebook.com/Top90daTv dışında hiçbir hesabımız / adresimiz yoktur.. Bunun dışında sizlere üyelik satmaya çalışanlara kesinlikle prim vermeyin ve bize ihbar edin...

Futbol Galatasaray'dan Japonca Twitter Hesabı Açıldı

Konusu 'Futbol' forumundadır ve Administrator tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Administrator
  Off

  Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

  4.976
  24.745
  2.000
  [​IMG]

  Bildiğiniz gibi küresel bazdaki birçok firma, farklı dile sahip Twitter adresleri açarak müşterilerini daha memnun etmeyi amaçlar.

  Tabi bunun gibi spor kulüpleri de bu tarz adımlar atmakta. Birçok kulübün fanları tarafından açılan bu yabancı dil hesaplarının resmi olarak açılanlarına örnek olarak Barcelona'nın İngilizce, Katalanca, İspanyolca, Japonca, Fransızca, Arapça ve Portekizce resmi Twitter profillerini gösterebiliriz.

  Ülkemizde ise bu tarz kurumsallaşma örneği ilk olarak Galatasaray'dan geldi.

  Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi Twtitter hesabı olan @GalatasaraySK'nin yanında bir de@Galatasaray olarak İngilizce dilinde paylaşımlar yapan hesabı bulunmaktaydı. Ancak dün, yani 14 Mart'ta bir sürpriz yaparak @Galatasaray_jp hesabını açan kulüp artık Japonca olarak da paylaşımlar yapacak.

  ガラタサライ adı ile paylaşımlara başlayan Galatasaray, şimdiden 9bin takipçi kazanmış.

  Galatasaray bu sayfayı ilk olarak kulübün gözde futbolcusu Wesley Sneijder'in Japonca selam verdiği video ile tanıttı. (Yalnız Sino çabucak kıvırmış işi, biliyor herhalde kerata)

  Alıntı..
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş