1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Futbol Güncel Kısa Kısa Bilgiler

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.680
    185.458
    5.201
    Fenerbahçe nin UEFA Müsabakalarında Cezalı isimleri Mehmet Topal - 1 Maç Alper Potuk - 3 Maç Volkan Şen - 6 Ay

Monaco, Fenerbahçe'yi elerse Beşiktaş'ın kasasına 12.5 Milyon Euro girecek.

Osmanlıspor'un rakibi Maccabi Haifa - Nömme Kalju eşleşmesinin galibi olacak

Medipol Başakşehir'in 3. Eleme Turu'ndaki rakibi Hırvatistan temslicisi Rijeka oldu

Monaco son hazırlık maçında Sporting Lizbon'u 4-1 mağlup etti. Gollerin 2'sini takıma geri dönen Radamel Falcao attı

Samuel Eto’o Özel Vakfı’nın 10. Yılı Kutlama maçını Cumartesi akşam 20:00'den itibaren A spor'dan canlı yayınlayacak

BB Erzurumspor, daha önce Beşiktaş ve Fenerbahçe forması da giyen Brezilyalı oyuncu Mert Nobre ile anlaştı

Galatasaray Qatar Airways ile Galatasaray arasında forma göğüs sponsporluk anlaşması bozuldu.(Goal)

Trabzonspor Muharrem Usta: Geldiğimizden iki ay sonra scout ekibi kurduk. Gerçekten çok iyi çalışıyorlar.

Trabzonspor Muharrem Usta: Stadımız ilk seyircili maça yetişecek. Olağanüstü bir tesis oraya çıkıyor.

Trabzonspor Muharrem Usta: 3 dönemdir Trabzonspor'dayım. İlk defa bu kadar istekli çalışan, gayretli bir takım görüyorum.

Trabzonspor Muharrem Usta: 3 dönemdir Trabzonspor'dayım. İlk defa bu kadar istekli çalışan, gayretli bir takım görüyorum.

Trabzonspor Muharrem Usta: Geleceğimizin çok aydınlık ve sağlıklı olacağına inanıyorum.

Trabzonspor Muharrem Usta: Türkiye'de kulüpler iyi yönetilmiyor. Ben burada bir sistem sorunu olduğunu düşünüyorum.

Beşiktaş Atiba Hutchinson, Beşiktaş ile olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattı

Beşiktaş Mario Gomez, bir sezon daha Beşiktaş forması giyecek. (A Spor)

Bilgi Erman Toroğlu: "TFF, Cüneyt Çakır için hep çok paralar yatırdı, indiregandiler yapıldı. Notları hep şişirildi" (Lig Radyo)

Süper Lig'de 2016-2017 sezonunun ismi Turgay Şeren Sezonu oldu

edeibrahim bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. MusaBey47
    Off

MusaBey47 Profesyonel Üye

351
    556
    601
    Volkan Şeninki Cokmus Ya :) İnşallah geri dönerde sahalara :) :)

3. MusaBey47
    Off

MusaBey47 Profesyonel Üye

351
    556
    601
    Haklısın Ustam Katılıyorum Sana

4. kaptankursat
    Off

kaptankursat Emektar Üye

276
    187
    301
    yeni sezon keyifli olması dileği ile :)

5. edeibrahim
    Off

edeibrahim Usta Üye

271
    4
    151
    Avrupa da hiç şansımız yok biz müslümanız diye hep ezmeye çalışıyorlar.

Sayfayı Paylaş