1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İptv Foxtv SimpleTv / 23.02.2015

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve Administrator tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.921
    2.000
    Foxtv SimpleTv / 23.02.2015

Şuanda bu paylaşımı ilk defa burada görüyorsunuz ;

Top90daForum ayrıcalığı...

Kanal Hakkında ;

Fox Tv eskiden TGRT adıyla yayın yapmış olan daha sonra ise çeşitli isimlere bürünmüş olsa da şu andaki son haliyle başarılı şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Özellikle bünyesine kattığı diziler sayesinde çok hızlı bir çıkış yakalamıştır. O Hayat Benim, Emanet, Kocamın Ailesi, Kiraz Mevsimi, Günahkar, Karagül, Kadim Dostum ve Unutma Beni dizileri ile 1 Erkek 1 Kadın Çocuk kısa dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Kanal Bilgileri ;

Kanal Türü: Ulusal
    Ünvan: Huzur Radyo TV A.Ş.
    Yayın Merkezi: İstanbul
    Web:www.fox.com.tr
    E-Mail:[email protected]
    Telefon: 0 212 414 90 00
    Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul

Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

laquinta, murat3576 ve bortes bunu beğendi.
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş