1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Forum Açıklama !

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.905
    2.000
    Arkadaşlar bağzı ergen onun bunun çocukları forum bölümümüze saldırıyolar ama bu saldırılar aslında çok basit ve zararsız sadece siteyi yavaşlatma amaçlı bizde herhangi bir problem olmaması için forumu devredışı bırakıyoruz. Ama şunu söyliyim bizim buradaki halimizi sindiremiyolar :) o kişiler malum şuanda zaten saldırı altındalar :d herşey karışıklı bizle uraşırlarsa bizde uraşırız ;)

Ama merak etmeyin güçlü bir server aldım yakında siteyi oraya taşımayı planlıyorum şuanda server masraflarını karşılamanın yolunu arıyorum büyük bir ihtimal halledicem ve gerekli alt yapıyı oluşturuncada sitemizi komple kendi serverimize geçiricez böylelikle kendini hacker sanan veledi zinalar bir halt yiyemicekler :)

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.905
    2.000
    Arkadaşlar bu ezikler beceriksizler şuanda portal bölümüne saldırdıklarından burası açık durumda çünkü diğer tarafı kapattım :D anladınızmı saldırıları serverden 7/24 yapıyolar ama sitemiz basit cpu limiti sadece %2 olan hostingde barındığı için etkileniyo. Aynı anda 2 tarafa saldıramadıkları için bir burası bir portal bölümünü etkileyebiliyolar. Şuanda pcye yeni geldim hemen burayı açtım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş