1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Transfer Fenerbahçe Mehmet Topal ile 4 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Konusu 'Transfer Söylentileri' forumundadır ve usta™ tarafından 11 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.750
    185.616
    5.201

Fenerbahçe, daha önceden prensip anlaşmasına varılan Mehmet Topal ile 4 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

İmza töreninde konuşan Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, "Mehmet ile aslında kalpten imzaladık. Mayıs ayında bir görüşmemiz olmuştu. Bize söz verdi ve bugün de imza törenini yaptık. İnşallah önümüzdeki 4 yılı da tamamlayıp efsane olarak kalır" dedi.

30 yaşındaki futbolcu ise, "Buraya ilk geldiğim gün 3-4 yıl oynayıp sonra gitmek için gelmedim. Ben burada futbolu bırakmak için bu camiaya geldim. Yuvamda ve ailemde kaldığım için mutluyum. İnşallah futbolu burada bırakmak nasip olur" dedi.

Tecrübeli futbolcu, imza töreninde başkan Aziz Yıldırım'ın kendisini yalnız bırakmamasının gurur verici olduğunu söyledi.

Sakatlığıyla ilgili de konuşan sarı lacivertli futbolcu, "Ciddi bir şeyim yok. Kasığımda bir zorlama oldu ama 1 hafta 10 güne kadar antrenmanlara başlayacağım. Kaldığım yerden devam edeceğim" dedi.

Her zaman Fenerbahçe'de kalmak istediğini ifade eden Mehmet Topal, "Bizler profesyonel insanlarız. Herkesin tercihi kendisini bağlar. Zaman zaman arkadaşlarımızla da konuştuk ama ben hem onlara hem de çevreme, Fenerbahçe'de kalmak istediğimi söylüyordum. Bir kez daha söylüyorum; burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Onlar da profesyonel ve tercihlerine saygı duymak gerekir. Ben burada kalmayı kafama koymuştum ve kaldım. İnşallah hayırlı olur" dedi.

Son olarak, her zaman takımın başarısı için çalıştığının altını çizen Mehmet Topal, "Saha içinde en iyi şekilde işimi yapmaya çalışıyorum. Takımım nasıl başarılı olur, onu sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Sahiplenme duygusu yüksek bir insanım. Ekmeğini yediğim camianın başarısı için çalışıyorum. Sahada her zaman işimi yapmaya çalışıyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

2012 yazında Valencia'dan 4.5 Milyon Euro karşılığında Fenerbahçe renklerine bağlanan Mehmet Topal, sarı lacivertlilerdeki 4 sezonunda 176 resmi maça çıktı ve 14 gol attı.

Euro 2016'da Türkiye'nin oynadığı 3 maçta da 90'ar dakika sahada kalan ve Fransa'dan hüzünle dönen tecrübeli futbolcu, ay yıldızlı formayı toplamda ise 62 defa terletti.

kaynak:sahadan.com

MusaBey47 bunu beğendi.
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş