1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Fenerbahçe 3-0 Atromitos maçı özet ve Goller

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.546
    5.201

Administrator bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000
    Tek dileğim nani ve persieden en az 2 şer gol tek maçta aynı maçta işte ozaman tamamdır..

usta™ bunu beğendi.
  3. usta™
    Off

9.738
    185.546
    5.201
    Biraz sabretmek lazım ilerde daha gollü maçlar bekliyorum şuan takım daha uyum aşamasın da Volkan ın yaptığı ortaya dikkatli bak adam alışmış Fernandaoyla oynamaya ortayı tam istediği yere attı

Administrator bunu beğendi.
  4. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Volkan şene bakın hele :D daha oyuna gireli saniyeler oldu golü attırdı :D mk bu kadro ne böyle ya hangi biri oynayacak :p daha gökhan gönül piyasada yok şaka gibi :D ozan tufan yok stocu gönderdiler :d sow gidiyo gene fazla kadro gene fazla :D

5. usta™
    Off

9.738
    185.546
    5.201
    Pereira nın kafasında kadro belli işte önemli olan yedek kalan oyuncunuda Volkan gibi oyuna girdiğinde sanki baştan bellidir oynuyormuş gibi sırıtmaması Eylül sonu gibi bu takım senin istediğin gibi her maçta o bahsettiğin oyuncular 2 gol atacak sevyeye gelir

6. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    bencede ben farklı kazanıcaz diyorum hep ama 5 10 maç sonrasında tam oturur kadro

7. usta™
    Off

9.738
    185.546
    5.201
    5 yada 6 maç sonrası doğru oda Eylül sonu gibi hem havalarda biraz soğur tam Futbol oynanacak ortam o zaman sıcaklarında biraz etkisi var şuan bence

Sayfayı Paylaş