Futbol EURO 2016 Hayali kahramanlar

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 17 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  12.102
  192.493
  5.201
  İspanya hezimetine neresinden baksak elimizde kalacak çok belli. Usturuplu bir şekilde anlatmaya çalışmak en güzeli.

  Hayal kahramanlarımız var bizim. Kendi küçük futbol dünyamızın sisli ovasında dev gibi görünen kahramanlar. Sisteki silüetlerin hükmü rüzgar esene kadarmış. Perde kalkınca, dünyayı dize getirmesini beklediğimiz devler, gerçek hayatta devlerin dizine bile gelmiyormuş. Ne acı bir tablo. İhtiraslarımız var bizim, hamasetle coşan hırslarımız. Ama kifayetsizmişiz onu anladık.

  Küsme Arda, dinle ve düşün!

  Arda ürettiğimiz bir prototip, devamı olur mu bilinmez. Belki de hiç seri üretime geçemeyeceğiz. Popüler kültürümüzün son dönemde reytingi en yüksek figürü. Maalesef bu kültürde kahramanlık ile hainlik arasındaki makas çok dar. Tepe tepe kullandık Arda'yı, yedik bitirdik. Her markanın yüzü, televizyonlarımızın süsü yaparken zorlanmadık ki İspanya maçının küsü yaparken zorlanalım. İspanyol'lar rol çalmasınlar geçen ay Camp Nou'da ıslıkladıklarında protestoyu Türklerin aklına ilk düşüren onlardı. Şimdi yalandan sahip çıkmasınlar.

  Bu ıslıklar yakıt olsun

  Eleştiri bu işin parçası maalesef sevgili Arda. Sen kıymetlimizsin, beyimizsin, paşamızsın övgüleri ne kadar gerçekse ıslıklar da o kadar gerçek maalesef bu hayatta. Bence küsme buradan çıkaracağın dersler olsun. Bil ki bu ıslıklar sadece sana değil; formanın hakkını veremeyen tüm arkadaşlarına... Ve Fatih Terim'e...
  Hakaret, küfür olmadığı sürece eleştirene niye eleştiriyorsun demek fotoğrafın tamamını görmemizi engeller. Sen yine kıymetlimizsin merak etme bu ıslıklar senin değerini düşürmez. Umalım ki, bu ıslıklar size yakıt olsun yine yolumuzu aydınlatsın tıpkı 2008'de olduğu gibi...

  Gelelim İspanya maçına...

  Beğenmediklerimle başlıyorum.
  Milli forma kombinasyonumuzu
  Milli Takıma yazılan marşların alayını
  Terim'in kanatsız oyununu ve ilk 11 tercihini
  Stoperdeki Topal'ı
  Arda'nın silik oyununu ve vücut dilini
  Ozan'ın saçlarını
  Topal'ın Nolito'ya asistini

  Beğendiklerim;
  Es Es bandoyu
  32'lik İniesta'nın 21'lik Ozan'a öğrettiklerini
  Hakem Maziç'in yönetimini
  Hala Çekleri yenip en iyi 3. olma ihtimalimizin devam etmesini. (Bunun için Rumenler ile Arnavut'ların berabere kalması, İsveç ile İrlanda'nın maç kazanmaması gerek)

  kaynak:fanatik.com.tr Yazar/Serkan Akcan
   
  edeibrahim bunu beğendi.
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş