Futbol Ersun Yanal meslek değiştiriyor!

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  12.259
  192.558
  5.201
  [​IMG]

  Fenerbahçe'den olaylı ayrılan, Trabzonspor'da ise Süleyman Hurma ile anlaşamayarak görevini bırakan Ersun Yanal'ın, 2015-2016 sezonunda görev yapacağı adres netleşti.

  beIN MEDIA GROUP’un satın aldığı Digitürk’ün ardından dünya futbolunda büyük bir yayın yelpazesine sahip olan şirketle birlikte büyük bir değişime hazırlanıyor.

  Önümüzdeki günlerde isminin ve içeriğinin tamamen değişmesi beklenen Lig TV’de Maraton programı yorumcusu Mustafa Denizli ile yollar ayrılırken, Ersun Yanal ile anlaşma sağlandığı ifade edildi. Yorumcu olarak göreve getirilecek bir başka teknik adam ise Önder Özen olacak. Tümer Metin ise programda görev almaya devam edecek.

  DIGITURK LOGUSU DEĞİŞTİ!

  Digiturk’u satın alan beIN MEDIA GROUP CEO’su Nasser Al-Khelaifi ilk açıklamasında “Digiturk platformunu güçlendirmeyi ve Türk Pay-TV ve spor piyasasının heyecan verici dinamiklerini daha da geliştirmeyi iple çekiyoruz” demişti. İşte bu açıklamanın üzerinden ilk adım Lig TV’de atıldı.

  Fanatik’in haberine göre; Lig TV üzerinde özellikle Ortadoğu’da ses getirecek büyük yatırımları hedefleyen şirket ilk değişikliği isimde yaptı. Lig TV’nin ismi ve içeriği tamamen değişti. Yeni isim ve içerikle ilgili bilgi verilmezken yeni isim ve logonun sır gibi saklandığı ifade ediliyor.

  SADECE ANONS BEKLENİYOR

  Lig TV’nin yeni yayın döneminin tanıtımları başlar başlamaz Ersun Yanal ismini anons etmesi bekleniyor. Halen teknesinde tatil yapan Yanal ise konuyla ilgili olarak henüz bir açıklama yapmış değil.
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş