1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Emrealtun dolandırıcıdır kanıt atmıyor zabani14 ün yenisidir sizi kandırmaya çalışır

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve hologo tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hologo
    Off

hologo Yeni Üye

91
    6
    1
    1

Son düzenleme: 27 Şubat 2015
    Yüklüyor...
  2. hırsızbirorospucocuguyum
    Off

hırsızbirorospucocuguyum Yeni Üye

14
    146
    1
    :) nasıl bir kişilige sahipsin bilmiyorum ama senin gibilere cevap vermemek gerekir ama vermek zorunda bıraktın beni.
    ilk olarak neden adımı lekelemeye çalışıyorsun. biri senin hakkında böyle bi konu açsa ne yaparsın ?
    adminin böyle yaşı küçük ergeni foruma nasıl aldı onu anlamadım fakat gerekli kanıt mesajda mevcut.

seni admine rapor ediyorum.. admin gerekli işlemi yapar.

3. duman 24
    Off

duman 24 Onursal Üye

945
    3.306
    2.101
    Ne kanıtı ??

4. cr7
    Off

cr7 Emektar Üye

300
    11
    451
    emre altun kardeşime gelen sözleri kınıyorum o dolandırıcı değil asıl dolandırıcı digitürk adamlar dolandırıcı

5. hırsızbirorospucocuguyum
    Off

hırsızbirorospucocuguyum Yeni Üye

14
    146
    1
    Cr7 sorun yok gerekli kanıtı arkadaşa yolladım.

6. hologo
    Off

hologo Yeni Üye

91
    6
    1
    alıntı kanıtlarla takılma buralarda git işine cr7 hem sen nerden biliyosun satın mı aldın?

7. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.920
    2.000
    Bu duruma el koyuyorum. ! Zebani 14 ! seni forumdan banlamadım şifrelerini ve epostanı değiştirdim neden biliyomusun sorduğum sorulara gördüğün halde cevap yazmadın beni hiçe saydın bu nedenle foruma tekrar giriş yapmanı istemedim ama banlamadımda.. Şimdi sen tekrar üyelik açmışsın ve bana tekrar yazmadında.. Bunuda uçurmamı istermisin ?

8. lokum33
    Off

lokum33 Yeni Üye

31
    3
    1
    dolandırıcı bende başka forumlardan kovuldu

9. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.920
    2.000
    Ve ayrıca videolu kanıtlarda hesabının profil kısmını göstermelisin paket almışmısın premium üyelik falan diye.. (Videoda)

duman 24 bunu beğendi.
  10. duman 24
    Off

duman 24 Onursal Üye

945
    3.306
    2.101
    aynen

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş