1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Dünyayı en ucuz şekilde seyahat etmek

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve eneskohle tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

?

Couchsurfing Yararlı Buldum

Anketin kapanma tarihi 17 Nisan 2016.
  1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. eneskohle
    Off

eneskohle Yeni Üye

28
    4
    1
    Herkese merhaba arkadaşlar couchsurfing isimli bir uygulama var ve insanlar buradan tanışıp evlerini paylaşıyor tabi karşılıklı oluyor işler sizde açınca karşınızda ki kişi sizin sadece kendini düşünen biri olmadığını düşünmesi lazım. Avrupa, Uzak Doğu, Afrika her yerden insanlar var. Bizim ülkede de var fakat biraz günlük kiralık yapan tipler :):) En önemlisi program İngilizce ve sadece İngilizce yazmanız gerekiyor ( Karşınızdaki Türkçe biliyorsa sorun yok ). Öncelikle sağlam bir profil yapmanız lazım forumdaki arkadaşlar birbirine referans ve arkadaş olursa herkes bize güvenilir olarak bakacaktır. ikinci olarak seyahat programı belirlemek. Son olarak bölgedeki uygun gördüğünüz kişilereyazıyorsunuz ( ben genelde alayına yazıyorum :D) ve karşılıklı diyaloglarınız iyiyse izini aldıktan sonra uçakla o ülkeye gidiyorsunuz ve isterseniz vize departmanına kalacak yer olarak bile göstere biliyorsunuz. Eğer gezmeyi, eğlenmeyi ve yeni insanlarla tanışıp dil öğrenmek istiyorsanız sizleri de bekleriz. Çok uygun şekilde dünyayı gezmeye başlayalım sadece yol parası ve yemek parası ile tabi biraz örf ve adetlerimizi de öğreterek eli boş gidilmez şekilde lokum almadan gitmeyin :p Herkese iyi Seyahat Beni eklemeyi unutmayın ve referans yazmayı unutmayın.
    Profilim: https://www.couchsurfing.com/people/mustafakohle
    Site: https://www.couchsurfing.com

Yüklüyor...
  2. eneskohle
    Off

eneskohle Yeni Üye

28
    4
    1
    Ufak bir İngilizce ile çok iyi gelişme sarf edebiliyorsun. Temel ögelerin isimlerini bilerek bile anlaşabilirsin karşındaki kişi ile yani nasıl bizim burada ben su içmek istiyorum demiyoruz da su istiyorum gibi kısa cümleler ile işi çözebilirsin

Sayfayı Paylaş