1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Security Dün bir mail gelmiş :) sahte fake mail

Konusu 'Bilişim & Güvenlik' forumundadır ve Administrator tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.904
    2.000
    Bir saldırgan mail adresime dadanmış :) olum boşuna uğraşıyorsunuz eski numaralar bunlar :D biz o yolları çoktan geride bıraktık yeni şeyler deneyin :p ne bilim sunucunun bulunuğu ofise silahlı operasyon düzenleyip bilgisayarlara el koyun tek tek arayın sitenin bulunduğu hostu bulun imha edin falan daha şekil şeyler bulun :p

Bana gelen mail !

Gönderen mail adresi :
    Microsoft Outlook Team Update ([email protected]) piçe bak :) yemezler bunları..

Dear user,
    This an automatic message by the system to let you know that you have to confirm your account information within 48 hours. Your account has been frozen temporarily in order to protect it.

To proceed to confirm your account information please click on link below and follow the instructions that will be required. This will help protect you in the future. The process does not take more than 1 minutes. Click Confirm Your Account. ( İşte yakaladığım adres olay burda bitiyor :D http://outlookcentreteam.net78.net/Outlook.com/loginengin.html Click Confirm Your Account. Diye gizlediğin link budur yani fakedir güya fake ile şifrelerimi çalıcak başka sefere canım :p )

Once you have updated your account records, your information will be confirmed and your account will start to work as normal once again.
    All the best,
    The Outlook.com Team

Microsoft respects your privacy. To learn more, please read our online Privacy Statement.
    Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, USA © 2014 Microsoft Corporation. All rights reserved.

usta™ bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    http://net78.net/

Free web hosting hahahaha :D ah ulan ah hayat şartları yoksa beni geri döndürecekler bu işlere onu istiyolar ama gerçekten ilgilenmek bile istemiyorum :p yaşımız ilerliyor ve iş bulup çalışmak gerek bu işlere daha sonra vakit ayırıcam ama az kaldı..

Mail dün atılmış muhtemelen o o.ç görüyordur :p burdan sayglarımla

3. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    Buda mail güvenliği diye bir konu olsun. Arkadaşlar dikkatli olun microsoftun yapmış olduğu mail doğrulama olayından fırsatçılık yapanlar olacaktır bu yukarıdaki örnek gibi sakın olaki bilgilerinizi girmeyiniz..

4. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.631
    185.265
    5.201
    Teşekkürler üstad yinede düşüyor insanlar bu numaralara Facebook a girdiği mail adresinin ne olduğunu bilmeyen var daha

Administrator bunu beğendi.
  5. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    Fake ayakları vol 2 :) ibretlik mk :p / 14.11.2015

fake.png

Lan olm ben yemem amk zeki olun biraz :p

Baktım mail gelmiş yine 1 yıl sonra yeniden mi :p

Şifremi çalıcağı fake link : http://www.kimeshan.com/upgrade/hotmail01/contactus.html

Merak etmeyin tıklayın birşey çalamaz sadece bilgilerinizi o sahte login kısmına girmeyin.

Çoluk çocukla uraşıyoruz ya

6. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    Şifre geldimi çok güzel şifre yolladım :D

7. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.631
    185.265
    5.201
    Hacker çocuk a rakip olacak bu gidişle Hatipoğluna göndermek lazım bunuda :D

Administrator bunu beğendi.
  8. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    ahaha :D aynen

usta™ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş