1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Dt Play Kırılmış

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Turkiye tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Turkiye
    Off

Turkiye Usta Üye

147
    79
    151
    Evet arkadaşlar malum forumda müslümraz nickli arkadaş pm'den dağıtıyorum diye yazmış. Alan veya alabilen varsa pm'den gönderebilir mi ?

Yüklüyor...
  2. Turkiye
    Off

Turkiye Usta Üye

147
    79
    151
    up

3. volkan duman
    Off

volkan duman Usta Üye

262
    9
    151
    tamamen milleti kandırıyor, önüne gelene küfür ediyor, küfür yiyor, milleti birbirine düşürüyor. Bana kalırsa kırdığı falan yok takip ediyorum saatlerdir küfür ediyor millete

4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.917
    2.000
    bence kıranlar var yakında çıkar meydana

5. pross
    Off

pross Yeni Üye

57
    0
    1
    benım anladıgım kadarıyla kıranlar var ama nasıl bılgım yok

6. Hüseyin Yılgın
    Off

Hüseyin Yılgın Yönetici Adayı

661
    2.390
    1.101
    ya zaten adam kırsa bile neden söylesinki mesela siz kırsanız paylaşırmısınız direk yoksa sadece kendinizin bilmesinimi istiyorsunuz

7. volkan duman
    Off

volkan duman Usta Üye

262
    9
    151
    Ben kırsam tamam dağıtmam ulu orta ama nispet yapar gibi milletin damarına da basmam. Adam ne yazıyo biliyor mısınız, eğlenceli cümbüşlü şarkılar paylaşıyor oh ne güzel lig tv izlemesi diyo, siz mallar daha lig tv mi bekliyorsunuz diyo, insanları tahrik edip alay ediyo bu olmaması lazım. Ben kırsaydım böyle yapmazdım, çok ayıp bişey

8. rdml_falcao
    Off

rdml_falcao Usta Üye

203
    6
    151
    müslümrazı tanımayanlar kırdıgı falan yok diyo hey allahım ya bu adam bu işin uzmanı yavrular

9. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.917
    2.000
    o çocuk kırdım diyosa kırmıştır daha öncede veriyodu kırdığı zaman.

10. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    yinede güvenmiyorum ben ona, eskiden facebook sayfasında ondan bir program istemiştim keyloggerli çıkmıştı

11. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    ben müslümü çok iyi tanırım hemşerimdir ve yüz yüze görüştük hata tl bile var bende geçen skyp konuştuk en son ben artık ugraşmıyorum ligtv ile diyordu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş