1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İptv DNS KIRMAK NEDİR YA???

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve xxdennisxx tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    Cehaletimi mazur görün ama forumda sık sık görüyorum dns kırın haydi kırın hepimiz kıralım gibisinden konular açılıyor ve herkes teşekkur ediyor... o verilen http://78.111.100.152:5001 gibi bir link var mesela? bu ne işe yarar bunu ne yapmam lazim??? simple tv ile actim herhangi bir action da olmadı?

ve bir sorum daha var simdi ben samsung tvye seyirturk gibi bir app kurdum bunda film ve tv izleyebiliyorum... bu seyirturk gibi samsung smart tv me yükleyebilecegim uygulamalar varmı? bu konuda en iyi uygulama hangisi?

Yüklüyor...
  2. omerce
    Off

omerce Yönetici Adayı

604
    542
    1.101
    hocam iptv portlarla çalışan bir sistemdir ama şuan elindeki server kapalı

3. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.986
    24.921
    2.000
  4. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    yok aga :D amac ne yani???? ne kiriyoruz?ve kirsak ne oluyor?? ben olayin temelini anlamadimki verdigin linki anlayim... yok yani ii biseyse faydaliysa bende kirayim...

Sayfayı Paylaş