1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Discovery GM 5 Plus

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve bluepool tarafından 18 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. bluepool
    Off

bluepool Usta Üye

68
    188
    151
    Arkadaşlar telefon alacağım 1000 TL limitlerinde,sizce General Mobile 5 Plus Nasıl telefon.Almayı düşünüyorum kullanan var mı ?

Yüklüyor...
  2. Hskbe356
    Off

Hskbe356 Usta Üye

57
    76
    151
    General mobile bulaşma. Şiddetle uyarırım. Şimdi gelip telefon hızlı neden öyle diyosun diyenler olacaktır.Telefonun hızına lafım yok - yanları şunlar :
    1_Google güncellemerleri önce vericem diye yayım yamlak veriyor. Sonra sizde binlerce açığı olan bir işletim sistemini kullanıyosunuz başınız ağrıyo. Kart bilgileriniz vb açıklardan dolayı çok kolay çekilir.
    2_Teleonun kalitesi hiç iyi değil. Malzemeden çalınmış.
    3_Ekranın aldığın andan 2 hafta sonra sararıcak ve servise yolluyacaksın (Kullanıcıların %70 inin karşılaştığı sorun.)
    4_Şarz aletin ve kulaklığın 2 ay içerisinde bozulacak.

**Eğer telefon öner diyosan o fiyata Zenfone 2 veya Zenfone 2 laser öneririm. Eğer biraz daha biliktirebilirsen zenfone 3 alabilirsin. (Not : Asus faybonluğum falan yok. Asusun kalite ve performansını bilmeyen yoktur forumda sanırım. Son olarak şunuda ekleyeyim. Zenfone 3 yapılan testlere göre galaxy note 7 den daha performanslı. Youtubede videoları mevcut. Ve galaxy nin yarı fiyatı. Servisi muazzam. 15 gün içerisinde telefon eline ulaşmazsa yeni telefon gönderiyolar. ve servis kapına kadar gelip telefonu götürüyor yapılıncada ayağına kadar getiriyor. )

bluepool bunu beğendi.
  3. bluepool
    Off

bluepool Usta Üye

68
    188
    151
    Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim 1000 lira birikmişim var işte GM 5 plus önerdiler bana ,benimde kaygılarım vardı discovery de bakalım biraz daha beklemekte fayda var

4. petares
    Off

petares Yeni Üye

26
    0
    1
    bende alacaktım satan kişi kesinlikle bunların tamiriyle uğraşmaktan yorulduk kesinlikle önermiyorum dedi haberiniz olsun:)

5. Muzo
    Off

Muzo Yeni Üye

16
    0
    1
    biraz geç yazıyor olabilirim hocam şu aralar bende aynı 1000 tl civarı telefon bakıyordumda biraz bütçeyi arttırıp note 4 alabilirsiniz yada ben yazılımıyla uğraşırım boot falan yaparım diyorsanız redmi note 3 pro alın kesinlikle bende nasip olursa yarın alacak gibiyim fiyatıda gayet uygun 750 850 arası 32 gb rom (hafıza) 3 gb ram ve snapdragon işlemci var alacak olursanız ama dikkat edin 16gb rom 2 gb ram olan modelinde mediatek işlemci var sakata gelirsiniz

6. ialpin
    Off

ialpin Yeni Üye

29
    0
    1
    Gm 5 alıp memnun olan çok az insan var. Bu şanstan da öte bir durum.

Sayfayı Paylaş