1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Uydu DIGITURK'ten Müjde!! Formula 1 - LİG TV 2 ve LİG TV 3’te Olacak.

Konusu 'Haberler Gelişmeler' forumundadır ve QUARESMA tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    9 Mayıs’tan itibaren dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından Formula 1 LİG TV 2 ve LİG TV 3’te olacak.

14 Mart’ta Avustralya GP’si ile başlayan 2015 sezonu, bu hafta sonu koşulacak İspanya GP’sinden itibaren Digiturk’te!

Sezon sonuna kadar sırasıyla Monako, Kanada, Avusturya, Britanya, Almanya, Macaristan, Belçika, İtalya, Singapur, Japonya, Rusya, ABD, Meksika, Brezilya ve Abu Dabi GP’leri olmak üzere toplamda tam 16 yarış Türkiye’deki motor sporları sevenlerle LİG TV ekranları aracılığıyla buluşacak.

9 Mayıs Cumartesi TSİ 15.00’te başlayacak sıralama turları ile 10 Mayıs Pazar TSİ 15.00’te başlayacak İspanya GP’si, Barcelona/Katalunya Pisti’nden canlı yayınla LİG TV 2’de olacak.
    Bugüne dek sayısız efsane sporcu yaratmış organizasyon tam dünya çapında 530 milyon izleyici tarafından takip edilmekte. Bu sezon da, diğer sezonlarda olduğu gibi birçok yıldız pilot ve marka şampiyonluk için kıyasıya yarışacak.

Formula 1'de kalan yarışların takvimi şöyle:
    İspanya GP 9-10 Mayıs

Monaco 23-24 Mayıs

Kanada 6-7 Haziran

Avusturya 20-21 Haziran

Britanya 4-5 Temmuz

Almanya 18-19 Temmuz

Macaristan 25-26 Temmuz

Belçika 22-23 Ağustos

İtalya 5-6 eylül

Singapur 19-20 Eylül

Japonya 26-27 Eylül

Rusya 10-11 Ekim

Abd 24-25 ekim

Meksika 31 Ekim-1 Kasım

Brezilya 14-15 Kasım

Abu Dabi 28-29 Kasım

Tejkarr ve usta™ bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.546
    5.201
    Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim Neyse ki idman tv var da izliyoruz :D

Tejkarr ve QUARESMA bunu beğendi.
  3. Tejkarr
    Off

Tejkarr Profesyonel Üye

446
    4.061
    601
    İdmanTv'dekiler Telsiz Konuşmalarını Çevirmiyor Sevmiyorum. Tivibuspor Tek Yayınlık Alıyordu Hep F1'i Bende Hem Forumda Paylaşıyor Hemde İzliyordum. Tivibuspor'dan.

4. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    eskiden 3 4 yıl önce cnntürk veriyordu sonra trt almıştı 2 sezon ama cnntürkteki anlatımı hçbirşeye değişmezdim

Sayfayı Paylaş