1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

DIGITURKPLAY Yurtdisi Config/Keywords Lazim!

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve hasan kara tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Arkadaslar bana bu konuda yardimci olmak isteyen varmi?
    Bana yardimci olana taramalarda bisey bulursam soz bir hesap hediye edebilirim
    Saygilr sevgilerimle..

Tesekkurler

Yüklüyor...
  2. hüseyin63
    Off

hüseyin63 Emektar Üye

437
    16
    451
    Hasan tam olarak ne istiyorsun config calisiyormu sendeki denedinmi

hasan kara bunu beğendi.
  3. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Kendime gøre dogru config ayarlarini yaptim Sentry de ve calisiyor, ama dogru calisan Keywords yapmadim.. digiturkplay.com`un giris tanimasi lazim sentry de.. onu bulmadim .. Dogru sekilde keywords lazim kardesim..Gercek hesapla birlikte sahte hesaplari d attim bir comboya hem sahte hesaplari buluyor hem gercek hesabi.. bunun sebebi dogru keywords kullanmadigimdan :(

4. hüseyin63
    Off

hüseyin63 Emektar Üye

437
    16
    451
    sen configi bana yolla ben bi bakiyim doğru calisiyormu

hasan kara bunu beğendi.
  5. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Huseyin kardesim, Config yapmadim, Sentry icinde digiturkplay.com yapistirdim, ayarlarini duzeltim sadece.. Yani elimde config yok.. senin bir config yapma imkanin varmi??

6. hüseyin63
    Off

hüseyin63 Emektar Üye

437
    16
    451
    Valla yurtdisi çok zor sağlam bi VPN lazım bide sen düzenleyip tarama yaptığında yapiyormu tarama

7. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Anliyorum sizi.. Turkiyeden VPN lazim, ben avrupada yasadigim icin VPN yi kullanmiyorum digiturkplay.com da, gereksim duymuyor.. Tabi tabi tabi tarama 100% calisiyor, dogru tarama yapiliyor.. nekadar dosya mail giris cikis yaptiginin sonucunu veriyor yani .. elimde sadece dogru keywords olsun bin tane hesap cikaririm cunku digiplay.com.tr turkiyede sadece TR proxy ile calisiyor ama yurtdisi digiturkplay.com binlerce proxy ile tarama yapabilirsin, onun icin sonuca varmak bir hayli kolay..

8. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Huseyin kardesim VPN sorun degil.. SAGLAM vpn /goldenfrog..limitli 500mb aylik veriyor.. her yeni hesap actiginda sana yeni 500mb veriyor.. tarama icin 500mb guzel bence..

9. hüseyin63
    Off

hüseyin63 Emektar Üye

437
    16
    451
    Anladım kardeş sana hesap lazım peki ben tr nasıl tarama yapicam mesela configi kaydedip. Bana yıllardan bende tarama yapabilirim umarım sana free hesap lazım doğru giriş yerine bunu bi yaz Hoşgeldin çıkışyap bunları bi dene oda olmazsa sana free hesap buluruz cikarursin ordan

hasan kara bunu beğendi.
  10. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    "hosgeldin" "/kullanici/cikis" komutlarini denedim olmuyor.. sayfanin giris kismindaki komutlari calismiyor.. taramada hem sahte hem free hesabi buluyor.. Bana sadece dogru gercek hesabi bulacak komut lazim.. Bende Free Hesap var onu kullaniyorum zaten..

11. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    TR den digiturkplay.com yurtdisi sayfasini tarama yapbilmen icin VPN almanya isvicre fransa yada herhngi bir avrupa ulkesinin IP numarsini kullanmalisin ozaman seni direk yurtdisi digiturk.com yonlediriyor sayfa..

12. hüseyin63
    Off

hüseyin63 Emektar Üye

437
    16
    451
    Tamam ben analyz felan yaptım kaydediyorum configi uyarı veriyor doğru değil diye bide tr tarama yaprkennproxynkullanmak lazimi bu videda keywords anlatıyor bi bak istersenhttp://m.youtube.com/watch?v=VyvO5xadLqQ

hasan kara bunu beğendi.
  13. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Bak ben Yurtdisindan VPN kullanarak digiturkplay.com.tr TR IP numarasini kullanarak cok rahat giris yapabiliyorum.. sende dedigim gibi VPN kullanarak yurtdisi sayfasina TRden girebilirsin prb yok orda.. tamam bir linke bakim

14. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100
    10
    1
    Huseyin kardes bu video izlememe gerek yok sentry mba nasil kullancgimi biliyorum.. benim sadece problemim yrtdisi digiplay keywords da kullanacagim dogru kaynak kodu lazim..

15. hüseyin63
    Off

hüseyin63 Emektar Üye

437
    16
    451
    O zaman mozilla live header eklentisini kur

hasan kara bunu beğendi.
  16. hasan kara
    Off

hasan kara Yeni Üye

100