1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İptv digiturk dilediğin yerde açığı ?

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve bbb123 tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    arkadaşlar elimde bir tane dilediğin yerde hesabı var ama lig tv leri kapalı yine de bunu açmanın bir yolu var mı yani maçlı lig tv lerin çünkü dilediğin yerde de çeşitli açıklar varmış diye duydum

Son düzenleme: 2 Eylül 2014
    selami ve adana13 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. jcovtv
    Off

jcovtv Yönetici Adayı

438
    2.054
    1.101
    ACIK YOK DILEDINYERDE OLAYI YASAL KARTI OLANLARDA ACIK YOKTUR RISKI COKTUR

3. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    biliyorum zaten ona baktım adam hiç kullanmamış dilediğin yerde hesabını tek bir içerik için bile bakmamış büyük olasılıkla giriş paketi veya belgesel paketi üyesi

kaan polo bunu beğendi.
  4. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    kaldı ki adamlar süper lig paketi kırıp hesabın orjinal sahibiyle beraber izliyorlar o riskli değil mi :)

5. serseri2626
    Off

serseri2626 Yönetici Adayı

501
    26
    1.001
    izleyemiyorlar daha öncede söyledim yayınlar aynı anda 2 farklı oturumda çalışmıyo o dedğin dilediğin yerde uygulamasında bile sen uygulamayı açtıgında uydudaki yayını kesiyorlar

6. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    aşağıdaki soruyu dilediğin yerde sitesinden aldım göründüğü gibi uydu yayınlarının kesilmesi gibi saçma birşey yok sallıyorsun aksine uydu alıcı ve ayrı bir cihazdan aynı anda girilebiliyor siteye

Aynı anda web ve mobil uygulamalar üzerinden servisi kullanabilir miyim?

Hayır. Aynı anda uydu alıcınız ve bir cihazdan daha bu servise erişebilirsiniz.

7. jcovtv
    Off

jcovtv Yönetici Adayı

438
    2.054
    1.101
    yasal abonelıklerde hıc bı sekılde cogul kısı kulanamaz dıgıturkun yan oda sıstemıyla kulanma ımkanı saglanır

Administrator bunu beğendi.
  8. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    sen olayı yanlış anlıyorsun o senin dediklerin uydudan izlediğin yayınlar için geçerli interten izlediğin için değil :)

9. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.896
    2.000
    kodlarını incelemek lazım o üyelikten yok bende bakamıyorum o yüzden

10. breacfeast
    Off

breacfeast Yönetici Adayı

795
    23
    1.001
    sağol

11. bbb123
    Off

bbb123 Yeni Üye

86
    3
    1
    yok sağolun gerek kalmadı digiturkplay aldı bir arkadaşım ben de ortağı oldum 229 tl lik yüksek kaliteli paket ayda 25 tl 12.5-12.5 veriyoruz en azından yayının kesilme kapanma ihtimali yok

Sayfayı Paylaş