1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

digi

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve serseri2626 tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. serseri2626
    Off

serseri2626 Yönetici Adayı

501
    26
    1.001
    tüm serverleri banladı bursa genclerbirliği yayın hepsinde kapandı

Yüklüyor...
  2. coskun
    Off

coskun Onursal Üye

885
    865
    2.101
    gariban keşimin den ne işter bilemedim trilyonlar la oynuyorlar bırakın garibanlar da baksın maça demi ?

3. serseri2626
    Off

501
    26
    1.001
    s digital viplive hepsi cortladı

4. serseri2626
    Off

501
    26
    1.001
    aslında 150 tl ipe verecegine 230 tl digipalaye ver anasını satayım ben ip almıştım 2 haftadır full 90 dakikayı bırak 15 dakika seyredemedim benden tavsiye maç izleyecek arkadaşlar iple miple ugraşmayın digiplay alın rahat rahat seyredin daha öncede dediğim gibi ip olayı bitti 1 aya kalmaz bunlar hepsi kapatır ben sahsen seneye digipalay almayı düşünüyorum ip tv ye bir daha 5 kuruş vermem zaten verdiğimede bin kere pişman oldum ama iş içten geçti maçkolik arkadaşlar için tavsiyem illa maç seyredecem diyosanız digipalay ötesi yok saglıçakla kalın

5. coskun
    Off

coskun Onursal Üye

885
    865
    2.101
    bençede hem çeden tablet den pc den olanakları var hemde takşit imkanı

6. marcustanley
    Off

marcustanley Yeni Üye

74
    3
    1
    nettepro sonrası hepsi yalan oldu aynen digitürkde zaten önlemleri artırdı..

Sayfayı Paylaş