1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

DİGİ PLAY AÇIGI BUYRUN

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve edison63 tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151

Öncelikle http://www.digiturkplay.com.tr/Canli...o/?Channel=414 bu siteye girip Ctrl + U Yapın (Sayfanın Kaynak kodu Çıkar) Ctrl + F yapın (Arama Yapmak İçin) Kutucuğa CategoryID yazın =......' (eşittirden kesme işaretine kadar ki olan kodu alın bir not defterine kaydedin ...

Alınan kodu , Buraya Yapıştırın yazısını silin kodunuzu yapıştırın .

<div id="LivePlayerContent"><div id="LivePlayerContent_Cell_0_0" class="LivePlayerContent_Row_0"><div id="player"><script type="text/javascript" src="http://cdn.octoshape.net/resources/player/infinitehd2/swfobject.js"></script><script type="text/javascript">var player_id = "OctoShape";var player_width = "768";var player_height = "485";var player_language = "tr";var player_jsbridge = {playerevents: {onPlayerPiPChange:'LiveTV.PlatSwap' }};var player_streams = [{id: '22_auto', stream: 'octoshape://streams.octoshape.net/digiturk/live/ticket/ntvspor/dom/1200k', ticketURL: 'http://www.digiturkplay.com.tr/AjaxRequest/GetOctoshapeTicket/?CategoryID=BurayaYapıştırın'}];var player_stream = "22_auto";var params = {allowFullScreen: true, scale: 'noscale', allowScriptAccess: 'always'};var attributes = {id: player_id, name: player_id};swfobject.embedSWF('http://cdn.octoshape.net/resources/player/infinitehd3/player-300-1404210.swf', player_id, player_width, player_height, "10.0.0", null, null, params, attributes);</script><object type="application/x-shockwave-flash" id="OctoShape" name="OctoShape" data="http://cdn.octoshape.net/resources/player/infinitehd3/player-300-1404210.swf" width="768" height="485" style="visibility: visible;"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="scale" value="noscale"><param name="allowScriptAccess" value="always"></object></div>

sonra http//onizle.koddostu.com/ sitesine girin Kodu Yapıştırın ve izleyin tabi ki yayını izlemeniz içinhttp://www.digiturkplay.com.tr/ bu site açık olmalıdır.

Not: Kanalı Değiştirmek için ntvspor yazan yere kanalın ismini yazın Ör:startv - kanald - trt vsvsvs

Not2: Yayın Otomatikmen 1200k dır

Uyarı : Ligttvler Açılmıyor

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2014
    xxmen, mardinliarif ve sadece bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.921
    2.000
    bikaç kişi özelden nasıl yapıldığını sormuştu bende anlatmıştım neredeyse benim anlatımıma benziyor ve ufak tefek kelimeleri değiştirmişler demek orda burda paylaşıyolar. Bunları böyle yayınlar hiçbirşeyi haketmiyor bence geçenki gibi olucak yayın yayın kapatnınca bakarsınız 400 kbsn flaş yayınlara dona dona izlersiniz.

PeopleChange bunu beğendi.
  3. serseri2626
    Off

serseri2626 Yönetici Adayı

501
    26
    1.001
    sayfa hata veriyo

4. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    USTA BURDA LİGTV OLMADIKAN SONRA BANA BAŞKA Bİ FORUMDA VERDİLER İNAN İÇ DENEMEDİM FAYDALANSIN MİLET BİZE MAÇ İZLEYECEK KANAL LAZIM DİZİ FİLİM SEVMEM ZATEN SONLARI HEP AYNI

5. Administrator
    Off

4.985
    24.921
    2.000
    neyse tamam yayılmış zaten ellemicem kalsın öyle şu yazıları küçük harflerle yazsak güzel olur

6. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    OK

7. Yardımcı
    Off

Yardımcı Emektar Üye

69
    7.973
    301
    alıntı bu nerden geldiği belli

8. Administrator
    Off

4.985
    24.921
    2.000
    nolcaktı tabi ya copy paste :d

9. sadece
    Off

sadece Yeni Üye

19
    2
    1
    bunu karızma adlı uye arkadaş paylaşmıstı daha once ozelden de verdı siz acıktan verdınız? kendı formunda adam paylaştı bunu :) geç kalmıssınız bıraz :D

10. hypnos42726
    Off

hypnos42726 Ziyaretçi

bence silin adminim açık kapanırsa hd izleyemeyiz kanalları lütfen

11. Administrator
    Off

4.985
    24.921
    2.000
    yine herkes atıp tutmuş :) yok o ilk paylaştı yok bu :D bu tarz açıkları ilk biz eskiler biliriz sonra sağda solda paylaşılır sonra herkes öğrenir paylaşılmadan yani sizin haberiniz yokken bile bilenler zaten biliyordu :) tam 1 1.5 yıl önce yine bu açıktan vardı biz onu yine biliyorduk ondan dahada önce ligtvlrede açık vardı yie bilen biliyodu :D siz paylaşan kişilere aaa ilk bu biliyo paylaştı derseniz yanlış olur adam bilir paylaşmaz paylaşmadığı içinde bu onun bilmediği anlamına gelmez bu işler böyle.

12. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    admin dogru söylüyor ligtv lerin açıklarını bilenler var ama paylaşmak istemiyorlar açık bulmak okadar kolay degil eger bilen varasa açıgı paylaşım yapacagına yayın yapsın zaten ana kaynaktan gelen yayında kod gelmez bence gsvid faşit arkadaş güzel bi açık bulmuş bu işte çok becerikli yayınında kod çıkmıyor bence yani benim düşüncem

13. antioche
    Off

antioche Yeni Üye

64
    14
    1
    Bu gecen yildan.beri olan bir yontem uZun bir zaman film kanallari izlendi burda yazilmasi iyi olmamis.

14. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    gsvid kendi alıyor dpyden ve faşist ne alaka

15. antioche
    Off

antioche Yeni Üye

64
    14
    1
    arkadaslar boyle seyler bilinsede genelikle gizlenir biz yillarca data uzerinden malum kanalari cift tunerle full izledik ne zaman paylasildi dt irdeto 2 sistemine gecip ccam uzerinden yayini kesti simdi gs-cam cikti yakinda ip tv aramaktan ve kullanmaktan kurtulacagiz

16. Administrator
    Off

4.985
    24.921
    2.000
    onun için başka bir sistem üzerinden aktarıyo diyolar kablolu sistem mi biri bişey demişti ama tam hatırlamıyorum

17. mardinliarif
    Off

mardinliarif Emektar Üye

293
    2
    451
    emeğine sağlık

18. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    vala bilmiyorum artık paylaşım yaparsın güzel şey ama insanın inancına karşı saygılı olmak gerekir o kanal ismine yazdıgı okuma ya bile korktugum yazıyı görünce söyledigim kelime normaldir bence ben müslümanım türkiye cumuriyetinde yaşayan kürt vatandaşıyım ben dinim namusum vatanım için yaşarım kimse ne dinime ne namusuma nede vatanıma dil uzata bilir bu saydıklarım canımdan daha degerlidir bu vatan çanakkalede allah allah diye kazanılmıştır işallah bu söylediklerim vicdanını sızlatmıştır senin vicdanın sızlamasada çanakklede yatan ecdadının sızlıyordur sen bu vatanda yaşıyosan onların sayesinde onlar dini için namusu için savaştılar eger müslüman degilsen saygı duyarım ama dini ne sende benim canımdan daha degerli degerlerime saygı duyacaksın bu yazdıgım GSVİD ve onu koruyanlara

19. xxmen
    Off

xxmen Yönetici Adayı

888
    39
    1.001
    teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş