1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa İDDAA TAHMİNLERİM

Konusu 'İddaa' forumundadır ve İddaa90 tarafından 4 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. İddaa90
    Off

İddaa90 Bot

484
    54
    1
    İddaa'nın yıllardır içindeyim artık ustası oldum . Şimdi yazacağım maçlar kısa bir analiz ile yaptım . En fazla 5 Tl basın .

448 | Karabükspor - Trabzonspor
    TAHMİN : İdeal MS 2 ( 2.20 )
    NEDENİ : Bu maçta çok fazla sakat var özellikler Fanatik Trabzonsporluyum ama bu bizim zorlanmayacağımız anlamına gelmez . İlk golü atan kazanır . Karabükspor'un Waterman'ı sakat büyük ihtimal Abdülazizi sokacak . Ama Abdülaziz yetenekli bir kaleci değil . Trabzonspor Defansa yönelik oynayacak . Bu yüzden Kaleci Fatih'in gol yemesi zor olacak . Trabzonspor'un Forveti çok iyi Cardozo ve yatabare gibi . Ama Karabükspor'un ise sadece Kumbelası var. Maç Sonucu K.S 0 - 1 T.S

453 | Chelsea - Arsenal
    TAHMİN : İdeal MS 1 ( 1.50 ) . Risk Skor Tahmini : 3 - 1 ( 9.00 )
    NEDENİ : Öncelikle Arsenal'ın çok fazla sakatı var . Wallcot , Ramsey , Arteta ve Giroud Sakat ve bu Chelsea'nın Diego Costası gol atmadan durmaz .

464 | Aarau - Young Boys
    TAHMİN : İdeal MS 2 ( 1.90 )
    NEDENİ : Young Boys gibi bir takım 3 puanı kaybetmez . Young Boys kazandığı takdirde 2. olacaktır . Ama Aarau kazansa sıralaması değişmeyecek . Bu nedenler Young Boys yani bana göre İsviçre Kralı kaybetmeyecektir .

Şimdi Miktar belirleyelim.
    TAKIM TAHMİN
    Karabükspor - Trabzonspor 2.20

Chelsea - Arsenal 1.50

Aarau - Young Boys 1.90

BASILAN MİKTAR : 5 TL
    GELEN TUTAR : 31 TL

Buda Chelsea maçını farklı skoru ile hesaplama

TAKIM TAHMİN
    Karabükspor - Trabzonspor 2.20

Chelsea - Arsenal 9.00

Aarau - Young Boys 1.90

BASILAN MİKTAR : 5 TL
    GELEN TUTAR : 188 TL

NOT : SAKIN FAZLA BASMAYIN KISA SÜRELİ BİR ANALİZ SONUÇU KOYDUM BU FİKİRLERİ ORTAYA . HADİ KOLAY GELSİN .

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş