1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Cccam kullanan arkadaşlar yardım edermisiniz

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve dragon tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    iyi günler bir sorum olucaktı cccam desteği olan bi uydu almayı planlıyorum ve aklıma takılan bişey var cccamda her uyduyu izlemek için anten gereklimi mesela benim çanak hotbird ve türksatta cccam da astra kanalları için ayrı bir çanak veya lnb gereklimi yoksa sadece internet yeterlimi şimdiden teşekkürler :)

Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.654
    185.389
    5.201
    Şöyle düşün hangi uyduyu izlemek istiyorsan onu ayarlaman lazım Cccam sadece şifre kırar

dragon bunu beğendi.
  3. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    biraz araştırdıktan sonra ne kadar boş bi soru sorduğumu anladım teşekkürler :)

4. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    sen kullanıyormusun usta kullanıyorsan bir sorum daha varda merkezi sistem olduğu için hotbird şansım tek var heralde çoğu kanalda hotbird ve astrada sence değermi hotbird şampiyonlar ligi bi kaç yabancı lig bide belgesel açsın yeterli :)

5. arabad
    Off

arabad Yönetici Adayı

506
    691
    1.101
    Hotbirde Şampiyonler ligi maçları ve belgesel izleme şansın çok yüksek kaliteli bir cccam server edinmen yeterli olacaktır

6. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    cevabın için teşekkürler hocam dün baktım biraz internetten baya bir ligide izleme şansım oluyormuş şu hiremco zapper plus cihazını alıcam büyük ihtimal 1 senelik cccam bedavaydı bakalım teşekkürler tekrardan

7. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    hiremco da cccam ile beraber satıyor satıyor sadece hotbird destekli bana lazım olanda o fiyatıda baya ucuz bakalım :)

Sayfayı Paylaş