1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa Bütün Maçlar

Konusu 'İddaa' forumundadır ve İddaa90 tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. İddaa90
    Off

İddaa90 Bot

484
    54
    1
    ★ Kod : 108
    ★ Takım : Norveç-Azerbaycan
    ★ Tahmin : [ 2 / 1 ]
    ★ Oran : 22.00
    ★ Güven : %90
    Correct Skor : 2-1 & 3-1
    Oran : 5.75 & 6.75

'' Risk Almayan Kazanamaz '' adı altında bugün gelmesini beklediğim maçlardan birisidir. Azeri kardeşlerimize bu maçta bol şanslar diliyorum. İlk yarı zor olabilir ama ben Azerbaycan'ın gol bulacagını düşünüyorum. İkinci yarı ise Norveç'in tecrübesi ile bu maçı çevirebileceğini düşünüyorum. Herkes'e bol şanslar...

★ Kod : 105
    ★ Takım : İzlanda-Çek Cumhuriyeti
    ★ Tahmin : [ MSX ]
    ★ Oran : 2.90
    ★ Güven : %95
    ★ İlk Yarı Maç Sonucu : 1 / X
    ★ Oran : 14.00

Günün beraberlik beklediğim maçlarından birisidir. Çeklerin bu maçta yenileceğini düşünmüyorum. İzlanda'nında kazanacağını sanmıyorum. Bu maça en makul sonuç berabere oynamaktır. İzlanda'nın hızlı ve akıcı futbolu ilk yarı öne geçmesini saglayabilir. Çek Cumhuriyeti'de sağlam top oynuyor. İkinci yarı beraberlikle yetinebilir. İlk tercihim herzaman önemlidir.

★ Kod : 101
    ★ Takım : Kazakistan - Türkiye
    ★ Tahmin : [ Toplam Gol Sayısı 2-3 ]
    ★ Oran : 1.75

Öncelikle Türkiye'm ile herzaman gurur duyuyorum. İyi günde , kötü günde. Maça bakacak olursak. Bizim için önemli virajlardan biri. Bu maçı hertürlü almamız gerekiyor. Ben bu guruptan çıkacağımıza çok çok inanıyorum. Zamanında neleri başarmadık ki bunu yapmayalım ? Nihatlı Semihli 2008'i asla unutamam. Kazakistan ne iyi , ne kötü bir takım. Evlerinde olması çok az avantaj. Hızlı ve Genç yeteneklerimiz ön plana çıksa da 3 gol dışına çıkacak bir mücadele beklemiyorum.
    ★ Kod : 132
    ★ Takım : Abd (K) - İsveç (K)
    ★ Tahmin : [ Karşılıklı Gol Var ]
    ★ Oran : 1.65

Kadınlar Dünya Kupası'nda çok zevkli geçecek maçlardan biri diye düşünüyorum. İki takım da son maçlarında bol bol gol attılar. Bu maçın karşılıklı gol var oranı 1.55 bekliyordum. Ancak iddaa yine şaşırtarak 1.65 açmış. Bu oran beni korkutmuyorum. Çok gol olmasını bekliyorum.
    ★ Kod : 105
    ★ Takım : İzlanda-Çek Cumhuriyeti
    ★ Oran : 1.65

Bu gurupta benim dinamik olan ve harbiden top oynayan takım İzlanda'dır. Oynadıkları futbolla gayet başarılılar. Böyle zor bir deplasman da Çek Cumhuriyeti'nin tek amacı en kötü beraberlik almak olacaktır. Dolayısıyla günün zor ama kilidi kolay açılacak maçlarından biridir. Taraf bahsi oynamak yerine ben karşılıklı gol var diyorum.
    ★ Kod : 117
    ★ Takım : Sligo Rovers-Dundalk
    ★ Oran : 1.60

Dundalk tartışmasız bu ligin favorisi. 10 maçtada gol attılar. Sligo Rovers'in evinde ilk golü bulması halinde ben karşılıklı golün çok rahat gelecegini düşünüyorum. 2-1 1-1 gibi skorlar gözüne geliyor. Ev sahibine 4.00 oran açmışlar. Burası İrlanda olduğu için ben taraf bahsi yapmaktan kaçınıyorum. İdeal olarak düşündüğüm karşılıklı gol var'ı uygun gördüm.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş