1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Sinema Bu filmleri kim bulabilir ?

Konusu 'Türkçe Dublajlı Yabancı Filmler' forumundadır ve Administrator tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.920
    2.000
    Resimdeki filmleri kim bulabilir tabi formatlarıda çok önemli tvde izleneceği için uzantıları mp4 v.s olmalıdır.

Yüklüyor...
  2. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    İndirme linkimi istiyorsunuz yoksa netten izleme filan mı ? ayrıca mp4 bulmamız zor olur :) Genellikle mkv yükleniyor..Bende aynı dertten yakınıyorum.Tv mkv desteklemiyor.

3. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Valla artık farketmez iyi kalite download linkleri istiyorum artık kendim çeviricem :( bi arkadaşa indircem kendimi çinde değil.

4. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
  5. Tejkarr
    Off

Tejkarr Profesyonel Üye

446
    4.061
    601
  6. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Öncelikle teşekkürler ancak bu .vk dan verilenleri ben indiremem onlar İD atamalı yani kişiye özel değişiyor sürekli artık en kötü ihtimal ile öyle yapıcam dizi film sitelerinden vk mail ru v.b tarzı sitelerden mp4 olarak çekicem.. Bu senin verdiklerini ancak o anlık sen indirebilirsin neyse bakıcaz artık.

7. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    @QUARESMA dostum boyutları çok fazla ben max 700 mb falan o şekilde lazım çokta hd olmasına gerek yok :D

QUARESMA bunu beğendi.
  8. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Neyse teşekkürler kendim halledicem .vk lardan mp4 olarak indiricem hem daha iyi çevirmeye falan gerek yok

Sayfayı Paylaş