1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

biri yardım edebilirmi

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve 123gs tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    arkadaşlar ben üniversiteye kayıt oldum sadece stajım eksikti liseden mezun olmamıştım yök sadece stajı eksik olanlara 6 ağustosta kayıt hakkı vermişti bende kayıt olmuştum liseden mezun oldum yökün açıklamasındada mezun olduklarınıda 6 ekime kadar ibraz etme zorundadırlar yazıyor ibraz etme ne oluyor

Yüklüyor...
  2. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    yöke nasıl bildirecez staj dosyası ne varsa okula verdim ben osymdede mezun gözüküyorum üniversiteye gittim üniversitede diplomanı vermene gerek yok dedi diplomasız kayıt olmuştum ben

3. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    kardeş okuldaki öğrenci işlerine açıklamayı gösterdim tm dedi sorun yok diplomayıda almadı benmi yanlışım öğrenci işlerimi anlamadım ben şimdi liseylemi üniversiteyle mi görüşüyüm

4. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    kardeş gittim konuştum açıklamanın çıktısını alıp gösterdim birşey demedi tm kayıt olmussun birşey yapmana gerek yok dedi bende şaşırdım

5. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    bak aynen şöyle açıklama 2015-ÖSYS İLE ÜNİVERSİTEMİZE YERLEŞEN VE ORTAÖĞRETİM KURUMUNDAN STAJ NEDENİYLE MEZUN OLAMAYAN ÖĞRENCİLERİN KAYIT İŞLEMLERİ 2015 ÖSYS sonucunda bir yükseköğretim kurumuna kayıt hakkı kazanan mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarında yer alan derslerden başarılı olmuş ancak staj uygulamasına devam eden ve stajı 07 Ağustos 2015 tarihine kadar bitiremeyen öğrencilerin kayıt hakkı verilmesine ilişkin başvuruları 29.07.2015 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu toplantısında incelenmiş ve 2015 ÖSYS Ek yerleştirme işlemlerinde yükseköğretim kurumlarında kayıttan boş kalan kontenjanların ÖSYM'ye bildirildiği dikkate alınarak sadece stajı nedeniyle mezun olamayan bu durumdaki öğrencilerin yerleştikleri yükseköğretim kurumlarına başvurarak diğer adaylarla birlikte 7 Ağustos 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar şartlı kayıtlarının yapılmasına ve bu öğrencilerden mezun olduklarını 06 Ekim 2015 tarihine kadar ibraz edemeyenlerin kayıtlarının silinmesine karar verilmiştir

6. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    okuldan şu şu tarihlerde staj yapacağından dolayı şu tarihte mezun olacaktır diye aldım sonrada kayıt sırasında teslim ettim sonrada öğrenci işleri kaydımı yaptı kayıt sırasında mezun olmadığımdan diploma vermedim şimdide kendileri istemiyor zaten sanırım o verdiim kağıt işe yarar gibime geliyor

7. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    ve e devlette öğrenci belgemde var yanlız
    Ögrenciye ait bilgiler Ögrenci Isleri'nin 11.08.2015
    21:30 itibariyle gönderdigi veriden derlenmistir öğrenci belgemde böyle yazıyor ben 11.08.2015de mezun olmamıştımki

8. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.917
    2.000
    Sözlükte "ibraz" ne demek?
    1. Ortaya koyma, gösterme, meydana çıkarma.

Liseden mezun olduğuna dair belge istiyorlar onlara gösterecksin diploma olur belge olur kanıt istiyorlar galiba.

9. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    admin üniversite öğrenci işlerine gittim diplomamı gösterdim yökün yaptığı açıklamayıda gösterdim öğrenci işlerindeki bayan diplomaya 1 2sn baktı tm ibraz ettin ben nasıl olur dedim yok yok sorun yok sende dedim diplomayıda almıcakmısın dedim yok almıyoruz dedi bende dedim bundan sonra yapacak birşeyim yok heralde çektm geldim evegaliba ibraz etmeyi diplomayı vermek sandım ama bilgisayardan felan hiç işlem yapmadı o garibime gitti

Son düzenleme: 30 Eylül 2015
  10. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    admin son olarak diplomayı vermek mi yoksa sadece göstermekmi yeterli

Sayfayı Paylaş