1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Bilgisayarımda mavi ekran hatası alıyorum yardım

Konusu 'Pc Genel & Donanım & Yazılım' forumundadır ve coskun tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. coskun
    Off

coskun Onursal Üye

885
    865
    2.101
    merhaba forum arkadaşlr 7 gündür aynı hata yı alıyorum bilgişayarımmı kapatıyorum kendiliginden yeniden açılıyor açılırken mavi bir ekran çıkıyor sayı sayıyor otomatik kendi başlatıyor sonra bilgişi olan varşa yardım edebilirmi

Asus k53S win 7

Yüklüyor...
  2. mlhorc
    Off

mlhorc Usta Üye

145
    3
    151
    birden fazla nedeni var google dan araştırmayı dene, hard disk hatasıdır büyük ihtimalle formatla düzelir

3. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.920
    2.000
    Mavi ekran hataları çok ciddi hatalardır dahada ayrıntılı bir şekilde anlatırsan yardımcı olmaya çalışalım..

4. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Ayrıca başlığı değiştirdim yardım edin v.s açıklayıcı olmayan konu başlıkları işe yaramaz.. Benim değiştirdiğim gibi olursa daha yararlı olucaktır..

Birde hata ile ilgili resim v.s çekip buraya koyabilirsen daha çabuk sonuca ulaşabilirsin..

5. suÇ
    Off

suÇ Yeni Üye

37
    0
    1
    ekran kartını güncelle

6. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Ekran kartı ile alakası yok bıos tan bile yapabilir mavi ekran hataları genelde bios ile alakalıdır. Ayrıca bilgisayarın kendiliğinden açılamaz :)

7. coskun
    Off

coskun Onursal Üye

885
    865
    2.101
    açılıyor admin şinki reşet etmışım gibi cd raydıt ışıgı yanıyor hatta

8. leventyaman45
    Off

leventyaman45 Yönetici Adayı

735
    23
    1.001
    kardeş bence direk ramleri kontrol et oksitlenme yaptığında bu hataları veriyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş