1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Berke39 Oy Menüsü

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve berke39 tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

?

?

1. Bırak

oy sayısı 6
    46,2%
  2. Bırakma

oy sayısı 6
    46,2%
  3. Kararsızım

oy sayısı 1
    7,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    Arkadaşlar forumda yapmak istediğim hiçbir şeye destek gelmiyor özel program çıkartsam bile kimse umursamıyor.Son yaptığım android programını GooglePlayStore'de paylaşmam için 25 dolara ihtiyacım vardı tivibu hesabı satacaktım tam birini bulmuşken başkası daha ucuza satmış ve benim satmama mani olmuş.Madem ki destek yok ben neden boş yere saatlerimi veriyorum ? Windows programları için 3+7+12 saat toplamda 22 saat harcadım android programı için 3 gün uğraştım ancak kimse umursamadı.Eğer destek vermek isteyen arkadaşlar varsa ne ala ama destek gelmezse size sadece iptv linki paylaşacağım ve bu yetersiz kalacak. Destek vermek isteyenler için paypal bağış linki vereceğim. eğer olursa (olmaz da) ücreti karşılayan biri çıkarsa uygulama reklamlarından gelecek tüm ücreti ona vereceğim. Şimdi sizin oylamanız gereken şey şu ; Forumu bırakıyım mı (yine paylaşım yaparım ancak fazla aktif olmam) yoksa devam mı ediyim ?
    Paypal Bağış Linki :
    http://tinyurl.com/bagisyap
    Eğer karşılarım diyen olursa pm atsın. ayrıca skype adresim : berke39 top90da

Yüklüyor...
  2. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    oy verir misiniz ?

3. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.904
    2.000
    Aslında android uygulama olayı güzel hemen reklam alabiliyomusun ona peki ? ve birde yapılan her uygulamayı kabul ediyor mu ? şu kırılma olayları olmasa üzerine uraşılır ücretli üyelikle bir çok iş yapılır orda ama herifler hemen bilgisayarına indirip içine rahatlıkla bakabiliyor kodları alabiliyor çok rahat yapılıyor burası caydırıcı.

Burda herkes pcden maç izleme peşinde androide pek ilgi göstermiyolar millete vericen iptvyi ana kaynağı öyle izlicek tek istedikleri bu bedavaya süper hizmet istiyolar :D

berke39 bunu beğendi.
  4. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    benim elimdeki tivibuyu biri alacaktı daha sonra cevap yazmış başkasından 30 liraya aldım diye. o yüzden bütün projem iptal oldu yani. gp paylaşmadan bir şey yapamam

5. jcovtv
    Off

jcovtv Yönetici Adayı

438
    2.054
    1.101
    sana kolay taktık :D

6. kotobenxx
    Off

kotobenxx Yeni Üye

3
    0
    1
    çık git bir işe yaradığın yok zaten

7. okaniptv
    Off

okaniptv Yeni Üye

1
    0
    1
    kotobenx haklı bir boka yaramıyorsun koca forumda.

8. sadece
    Off

sadece Yeni Üye

19
    2
    1
    :D demeyın yıne oyle :)

Sayfayı Paylaş