1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İptv Battlefield 4 ile Digiplay Spor paketi ile takas etmek isteyen?

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve Hakan Sarul tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hakan Sarul
    Off

Hakan Sarul Profesyonel Üye

302
    239
    601
    Elimde Battlefield 4 var.. Digiplay Spor paketi ile takas etmek isteyen?

Yüklüyor...
  2. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    Beyler *** bana da aynısını yapti hediye felan vercem dedi hesabi alip kacti kimse inanmasim

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ocak 2016
  3. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.909
    2.000
    Küfür yok gerçekliği,ni kanıtla forumdan atalım ?

Hakan Sarul bunu beğendi.
  4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.909
    2.000
    Vipteki paketlerden birini attın dimi ona ?

Hakan Sarul bunu beğendi.
  5. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
    Admin evet Haylas dogru søyluyor kendisine bir telefon hediye gønderecektim yurtdisindan ama telefonun belgeleri elimde olmadigi icin posta ile gumrukten gecmedigi icin gønderemedim.. adamlarin benden belge istemeleri telefonun kacak olup olmadigiydi!!! admin takas yapmak istiyorsan øzelden yaz bana!!!

6. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    abi yemin ederim vipden degl benim kırdıgım 1 tane spor paketli verdim şerefsizlik yaptı cevap vermedi 10 gün vatsapdan yalan sylüyor üc kagıtcının tekii

7. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    lan şerefsiz o zaman vatsapdan bunları yazabilirdin Allah belanı versin senin neden cevap vermedin ADAM OL ADAM

8. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
  9. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
  10. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    kardeşim vipten verilmeden önce kırmıştım ben o şifreyi rahat ol sen adam akıllı konuş şerefsizz

11. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
    siktir lan dingil.. admin seni bu forumdn bir atsin aklin basina gelsin.. vipten alip millete dagitiyor sonra ben kirdim diyor yahudi tohumu seni

12. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    Admin valla benım kırdıgım bi şifreydi bu şerefsizlik yapıyor oyun vercem felan diyip şifreleri alıyor şifresini deiştiriyor şerefsiz yurtdıında oturuyor.

13. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
    nediyon ewladim? takas edecek adamda salak degil heralde bos hesabada digiplay vermez heralde!.. cocugum git sutunu ic

14. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
    pislik herif vipten alip dagitiyorsun sonra hum kum.. sana vip uyelik verene yaziklar olsun!.. birz insan ol insan, adamlar emek veriyor emege sygi duy..

15. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    Hakan Sarul mus bana vatsapda farklı bi isim diiyorsun bu elindeki hesabda calıntı admin bu adam bildigin şerefsizdir banlarmısınız şu iti

16. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    ben vipten alıp dagıtmadım şerefsiz benim kırdıgım bi şifreydi ben senin gibi o.c luk yapmam itogluit seni

17. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
    Haylas ewladim ben bu foruma uye olurken sen daha annenin karninda 2 ayliktin, benim burda paylastiklarim lig tv iptv hesaplari admin senden daha iyi bilir, ben senin gibi hainlik yapmiyorum.. banlanacak olan biri varsa oda sensin.. it herif seni

18. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    haha harbi malsın n diyim ki sana Lan göt milleten şifre dilenegine sen kırsana göt bide biliyorum ayakları yapma haysiyetsiz şerefsiz senii Admin beni biliyor şuana kadar vipten 1 tane şifre bile dışarıya vermedim

19. Hakan Sarul
    Off

302
    239
    601
    Admin bir gelsin hele ozaman gørururuz kendin mi kirdin hesabi yoksa vipten mi aldin.. o.c seni yalan ustune yalan søyluyor.. adam gibi konus

20. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    Adam akıllı konus iftira atma bana serefini s.kerm o.c seni

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş