1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Bacelona - Juventus Şampiyonlar Ligi Maçı Hangi Kanalda, Saat Kaçta ?

Konusu 'Futbol' forumundadır ve QUARESMA tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Cüneyt Çakır'ın hakem olduğu Barcelona Juventus maçı hangi kanalda saat kaçta?

Dev maça hakem olarak atanan Cüneyt Çakır'ı zorlu bir mücadele bekliyor. 12 yıl aradan sonra final maçına çıkacak Juventus taraftarı çok heyecanlı

Barcelona ile Juventus şampiyonlar şampiyonu olmak için vakit saymaya başladı. Büyük mücadele öncesi her iki takımda da heyecan dorukta. Taraftarlar ise şimdiden tüm biletleri tüketti.

Dev karşılaşmaya atanan hakemin Cüneyt Çakır olması da Türk taraftarlar için ayrı bir heyecan oluşturdu.

Kendi liglerinde şampiyon olan Bercelona yarı finalde Bayern Münih'i, Juventus ise yarı finalde Real Madrid'i eleyerek final oynamaya hak kazandılar.

12 yıl aradan sonra final heyacanı yaşayacak olan Juventus'ta ise ayrı bir heyecan yaşanıyor.

Karşılaşma 5 haziran Cuma günü saat 21:45'de başlayacak ve STAR TV'den naklen (canlı) yayınlacak.

usta™ bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.644
    185.294
    5.201
    HD yayını açsalarda güzel bir maç izlesek

3. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Ahh dostum nerede o günler ya..

usta™ bunu beğendi.
  4. usta™
    Off

9.644
    185.294
    5.201
    Belki açarlar :D

5. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Açarsa haberimiz olur ama Star tv açmaz yani..Çoğu kanal HD şifresiz yayına geçti bunlar hala geçmiyor :mad: star,kanal d filan.

6. usta™
    Off

9.644
    185.294
    5.201
    2 sinide izlemiyorum ondan dır :D Maçta açsınlar da ondan sonra ne yaparlasa yapsınlar

7. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Çok tv izleyen biri değilim zaten.Bende izlemiyorum..HD olmayan kanalları izlemiyorum.42" Tv var, 106cm kardeşim sd yayınlar çamur gibi ya.

8. usta™
    Off

9.644
    185.294
    5.201
    Aynen toplam 6 uydu var 52 kanal ayarlı sadece ayarlı uydular 13e 25.5e 26e 42e 46e 47.5e

Sayfayı Paylaş