Futbol Aziz Yıldırım patladı! 'Beşiktaş kafamı kızdırmasın...'

Konusu 'Futbol' forumundadır ve ommeron tarafından 12 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. ommeron
  Off

  ommeron Yönetici Adayı

  483
  1.624
  1.101
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Topuk Yaylası’nda spor medyasının yöneticilerine önemli açıklamalarda bulundu.


  Sosyal medyada "Beşiktaş, Fenerbahçe'nin anlaştığı Van Persie'yi alıyor" haberleri yayılmaya başladı.


  Van Persie ile akşam saatlerinde yaşanan faks trafiğinin ardından Beşiktaş ve Van Persie sorularına maruz kalan Yıldırım, "Beşiktaş Van Persie'yi hayal edeceğine elindeki Demba Ba'yı satmasaydı. Demba Ba gibi adamı ellerinden kaçırdılar" dedi.


  Sosyal medyada Van Persie-Beşiktaş haberlerinin alevlenmesi üzerine "Beşiktaş kafamı kızdırmasın. Hoca ile görüşüyoruz. Bir adam alabiliriz. Onu da Beşiktaş'tan almayım. Van Persie pazar (bugün) günü geliyor. Her konuda anlaştık" diye çıkıştı.


  F.BAHÇE'nin yaptığı operasyonları değerlendiren Yıldırım, "Öncelikle şunu söyleyeyim biz operasyon için düğmeye bastıktan sonra önce Terraneo'yu göreve getirdik. Terranao 15 yıllık arkadaşım. Avrupa piyasasını çok iyi bilen bu işi layıkıyla yapabilecek biri. Daha sonra da listemizdeki oyuncularla tek tek görüşüp anlaştık. Guarin, Ospina'yı hiç istemedik. Ramires'i de almayacağız" ifadelerini kullandı.


  KJAER'E ödenen bonservis için yapılan eleştirilere de tepki gösteren Yıldırım, "Adamlar Atınç'a 5 milyon Euro veriyor. Biz Kjaer'i almışız. Ramos'a 60 milyon Euro veriyorlar onu niye konuşmuyorsunuz. Arda'ya 41 milyon Euro ödeniyor herkes kıskanıyor. Yahu kardeşim Bir Türk Barcelona'ya transfer olmuş. Gurur duyun. Barcelona 41 milyon Euro ödüyor sana ne!" diye konuştu.
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş