1. Son zamanlarda dolandırıcılar türemekte ve sahte siteler açarak referanslı yani davetiyeli üye satışı yapanlar vardır kesinlike böyle birşey söz konusu değildir.... www.top90da.com ve [email protected] ve facebook.com/Top90daTv dışında hiçbir hesabımız / adresimiz yoktur.. Bunun dışında sizlere üyelik satmaya çalışanlara kesinlikle prim vermeyin ve bize ihbar edin...

Futbol Aziz Yıldırım: Messi ya da Ronaldo hayal değil!

Konusu 'Futbol' forumundadır ve ommeron tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. ommeron
  Off

  ommeron Yönetici Adayı

  497
  1.624
  1.101
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yandex ile yaptıkları sponsorluk anlaşması sayesinde kulübün çok önemli gelirler elde edebileceğini söyledi.

  Aziz Yıldırım, tüm Fenerbahçe taraftarlarının Yandex Browser veya Yandex Arama Motoru kullanması halinde Messi, Ronaldo, İbrahimoviç gibi futbolcuların Fenerbahçe’ye transferlerinin rahatça gerçekleştirilebileceğini söyledi.

  Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ ise ortalama 1 milyon Fenerbahçe taraftarının, 1 yıl süreyle günde 25-30 kez Yandex Browser veya Yandex Arama Motoru kullanması halinde, Fenerbahçe’ye yıllık yaklaşık 40 milyon dolar bir gelir sağlayacağını açıkladı.
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş