1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Aylık 700 TL bilgisayar başında 4 saat çalışarak

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.909
    2.000
    Merhaba Arkadaşlar..

Haftanın 6 günü saat 11.00 - 15.00 saatleri arasında 4 saat çalışacak, bilgisayar üzerinden, evden çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.
    Çalışmalar internet üzerinden olacak ve çalışma saatleri boyunca bilgisayarınızın açık olması gerekecek.

İşin Kısa Tanımı : Size vereceğimiz veri tabanı üzerinden yaklaşık 300 kelimelik metin seçecek, bunların bazı kelimelerini değiştirip kendi yorumunuzu katacaksınız, editor olarak düşünebilirsiniz, ancak birebir müşteriler ile çalışılacagı için yeri geldiginde özgün içerik yazabilecek durumda olmalısınız.

4 saatlik çalışma saati içerisinde bu yaklaşık 10-25 kez tekrarlanacak.
    Bir aylık ücret 700 TL olacak, aylık olarak ödeme yapılacak, ek mesailer ayrı hesaplanacak.

Ortalama 15-20 günde bir toplantılarımız olacak, bu nedenle İstanbul içinden arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.
    İstanbul içi, İstanbul dışı başvurular olabilir değerlendirilecek hepsi.
    Müşteri odaklı bir iş olduğu için işin ciddiyetinin farkında olan arkadaşlarla çalışmak istiyoruz, şartlar size uygunsa başvuru yapmanızı rica ediyoruz.

Aranan Özellikler :
    18 yaş ve üzeri
    Çalışma saatlerine ve temposuna uyum sağlayabilecek
    Hızlı okuma yeteneğine sahip
    Özgün içerik oluşturabilir
    Empati gücüne sahip
    Pratik zeka ve yorum yeteneği olan
    Tercihen metin yazarı

Detaylı konuşmak için buradan mesaj atmayıp, skype üzerinden yazarsanız sevinirim.

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

4.982
    24.909
    2.000
    Benimle alakası yoktur isteyenler değerlendirsin ;)

3. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    ben hatayda oturuyorum ve saat 2 ile 5 veya 5:30 arası çalışabilirim hergün olursa çalışmaya hazırım bazı günler 1:30 gibide başlayabilirim cuma günleri 12de başlayabilirim

4. monkayi
    Off

monkayi Profesyonel Üye

469
    18
    601
    Yurt dışındayım, her günüm boş mümkün mü?

5. pro42
    Off

pro42 Profesyonel Üye

218
    468
    601
    görüştüm aradıgı kişiyi bulmuşlar herkesin bilgisine

6. Administrator
    Off

4.982
    24.909
    2.000
    Bak benimle alakası yoktur isteyen görüşsün diyorum :D bizim billet okumaktan neden aciz :D özellikle onu yazdım bana yazmıcan skype adresindeki kişiye yazıcaktın sırf bunun için bnele alakası yoktur dedim :p

7. pro42
    Off

pro42 Profesyonel Üye

218
    468
    601
    ben yadım kişiyi bulmuşlar

Sayfayı Paylaş