1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Teknoloji Ayda 3.000 TL Kazanın!

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve LENO7 tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. LENO7
    Off

LENO7 Yeni Üye

28
    2
    1
    Herkes üye olup tüm forumlarda referans üye toplamak için çesitli resimler kanıtlar paylaştıkları için site hileli yoldan para kazandığımızı gördüğü için ayrıca ban yememek için konuyu siliyorum.

Son düzenleme: 2 Nisan 2015
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.904
    2.000
    Minimum kaç dolar olması lazım ? ödeme almak için ?

3. LENO7
    Off

LENO7 Yeni Üye

28
    2
    1
    10 dolar.

4. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    o doğrulama kodunu girmek için bot olmak lazım :D 1000 adet doğrulama kodu giricende 5 dolar vericek :D üstelik her linkte 5 sn bekliceksin sonra kod giricen :D ayrıca tek ip adresini nasıl sayıyor ?

5. LENO7
    Off

LENO7 Yeni Üye

28
    2
    1
    Kendi tıkladıklarımızı sayıyor eğer hesabımız açıksa. Başkalarınınkinde en fazla 3 tıklama sayıyor. Ben bir kaç eklenti kurdum süreyi beklemeye gerek kalmıyor. Ayrıca 1 eklenti daha var catpcha yazılarını netleştiriyor.

İnan bu işe başlayan pişman olmaz :)

Administrator bunu beğendi.
  6. Administrator
    Off

4.981
    24.904
    2.000
    Günde 1000 tıklamak ve kod girmek gerçekten zor iş ya

7. LENO7
    Off

LENO7 Yeni Üye

28
    2
    1
    En azından diğerleri gibi karışık görevler yok istediğin zaman çalışabiliyorsun :)

8. LENO7
    Off

LENO7 Yeni Üye

28
    2
    1
    Bende anlamadım. Ama biliyorlar sanırım. Üye toplamak rate arttırmak için. Ayrıca çesitli ödüller var.

1st Price: 75$
    2nd Price: 50$
    3rd Price: 25$
    4th Price: 20$
    5th Price: 15$
    6-10th Price: 10$
    11-15th Price: 5$

Burda belirli bir tarihe kadar kimin linkleri çok tıklanırsa sıralamaya göre ödül alıyorlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş