1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Arkadaşlar Yardım Sopcastla ilgili

Konusu 'Sopcast' forumundadır ve Hüseyin Yılgın tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Yılgın
    Off

Hüseyin Yılgın Yönetici Adayı

661
    2.390
    1.101
    Arkadaşlar Herkes Beni Bilir Maçlarda Size Hep İp Tv Veririm ama şimdi yardıma ihtiyacım var
    arkadaşlar sopcastın embed kodu lazım bana yani mesela vlc media playerin internetten izlenebilen playeri varya işte banada sopcastın playeri lazım kodunu bulan varsa hemen yoruma yada özelden mesaj atsın
    konuma bakan herkese şimdiden teşekkürler

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.918
    2.000
    Valla şimdi gördüm bu konuyu artık yeni açılmış konulara daha dikkatli bakıcam.

Bu sopcast nekadar iyi bir sistem olsada hala çooook eksikleri var. En saçma eksiklerinden biride adam akıllı bir playeri yok hatta sopcast programın playeri bile bi anormal. Bi ara araştırma yapmıştım bende enbed kod arıyodum bu kod kesinlikle var. Ancak sadece ve sadece explorer 6 ve üzeri ilemi ne çalışıyo diye biliyorum. Onun dışında pek bişey yok yeni varsa bilemem.. Onu paylaşıcam ancak konuyu yanlış yare açmışsın stream araçlarında sopcast bölümü var oraya açmalıydın ama neyse taşırım.

Kod:
    <object
        id="SopPlayer" name = "Top90daTv"
        classid="clsid:8FEFF364-6A5F-4966-A917-A3AC28411659"
        codebase="http://sopcast.top90da.com/download/SOPCORE.CAB#version=1,1,2,0"
        height="480" width="600">
        <param name="AutoStart" value="1" /> 
        <param name="SopAddress" value="sop://broker.top90da.com:3912/172980" />
        <param name="ChannelName" value="Top90daTv" />
    </object>

3. Hüseyin Yılgın
    Off

Hüseyin Yılgın Yönetici Adayı

661
    2.390
    1.101
    Sağol Admin bey biraz geç cevap verdin ama verdin

Sayfayı Paylaş